Kredi başvurularında bankalar tarafından belirlenen limitler ve uygulanan kredi politikaları başvuru sahibinin durumu göz önünde bulundurularak ve kredi puanına göre değişebiliyor. 70.000 TL ve üzeri kredi almak isteyen kişiler kredi notu uygun ise bu krediden yararlanabiliyor. Kredi başvurusu yapanlara kredi onayı alıp almadıkları kısa bir süre içerisinde açıklanıyor. İşte bankaların kredi kampanyasına ilişkin detaylar..

Bankalardan açıklama geldi. Deniz Bank ₺70.000'ye kadar düşük faizli kredi imkanı oluşturacağını açıkladı. Online veya SMS yoluyla başvuranlara maksimum kredi limiti 50.000 TL olarak sağlandı. Aynı zamanda 36 ay vade imkanı da oluşturuldu. Ayrıca bankanın borç kapatma kredisi desteği ile borçlarınızı kapatabilmeniz de mümkün.

Özel bankalardan biri olan Burgan Bankası tarafından 70 bin liraya kadar kredi başvurusu imkanı oluşturulmaktadır. Bankanın başvuru koşullarına uyanlara kimlik ve gelir belgesi ile en yakın şubeden kredi sağlanıyor. Maaşlarını Burgan Banka taşıyanlara aynı gün kredi onayı veriliyor. Ayrıca bankanın düşük kredi notu olanlar için de kredi imkanı bulunurken sigortalı çalışanlara da destek veriyor.

İş Bankası tarafından vatandaşa 70.000'ye kadar kredi desteği verildi. İhtiyaç kredisi başvurusunu 70.000'ye kadar yapanlar en yakın şube üzerinden başvurularını yapabilirler. Bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli kriter kredi puanı ve 3 ay ertelemeli 36 ay vade imkanı İşCep üzerinden de başvurular gerçekleştirilebiliyor.

Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak

3 özel banka tarafından vatandaşa sağlanan kredi kampanyalarında yararlanmak istiyorsanız bankaların internet ve mobil şubelerinden başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacınıza veya borç kapatma kredisi olarak alacağınız nakit desteğini kullanarak rahat ve bir nefes alabilirsiniz.