3 Mart 2023 Mansur Yavaş açıklama yaptı mı, Meral Akşener'in çağrısına ne cevap verdi? Altılı Masa tarafından dün alınan kararlar gündemde büyük etki yaratırken bugün İYİ Parti masadan kalktığı açıklandı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından gelen flaş açıklamalarda söz konusu açıklamalara vatandaşlar Mansur Yavaş'ın nasıl bir yanıt vereceğini merak etmeye başladı.

Meral Akşener bugün yaptığı basın toplantısında, "Sayın Yavaş'a ve İmamoğlu'na bir çağrıda bulunacağım. Bu milletin iradesiyle seçildiniz. Üzerinize atılan tüm iftiralardan alnınızın akıyla çıktınız. Milleti enkaz altında bile yalnız bırakmadınız. Milletimiz sizi sevdi, bağrına bastı. Bu kritik dönemde millet sizi göreve çağırıyor! Hep birlikte tarih yazacağız." açıklamalarında bulundu.

MANSUR YAVAŞ NE AÇIKLAMASI YAPTI?

Mansur Yavaş Meral Akşenir’in çağrısı sonrasında henüz resmi bir açıklama yapmazken geçtiğimiz günlerde, "Bu konu benim dışımda bir konu, Altılı Masa'nın konusu. Sayın Genel Başkanımız ve sayın Akşener'in rızasıyla yapılmayan hiçbir şeye girmem. Onların alacağı karara da sonuna kadar destek veririm. 2 yıldır aynı şeyi söylüyorum. Dünkü televizyon yayınından sonra artık değerlendirmeler oldu. Benim durumum aynı. Ankara Büyükşehir'in faaliyetlerine ve deprem bölgesine yoğunlaşıyoruz." İfadelerini kullanmıştı. 

BİM'de Dev indirimler başlıyor! BİM'de Dev indirimler başlıyor!

Açıklama yapar yapmaz İş Bilgisi adresinde yer alacak.