Memurların beklediği haber geldi! İşte detaylar Memurların beklediği haber geldi! İşte detaylar

Türkiye bankacılık sektöründe en büyük özel bankalardan Akbank, tüketici kredilerinde kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan bankanın son duyurusu büyük ilgi gördü. Yeni yıl öncesinde tüm ihtiyaçlarını ertelemeden hemen satın almak isteyenler için Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları açıklandı. Düşük faizli ve esnek ödeme seçenekleri sunulan ihtiyaç kredisine başvurmak artık çok daha kolay hale geldi. 

Akbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası 

Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan Akbank, ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşteriler için yeni bir kampanya başlattı. Yılbaşı öncesinde düşük maliyetlerle nakit ihtiyacını karşılama fırsatı sunan Akbank, krediyi şimdi verip ödemeleri 2023 yılında kabul ediyor. Akbank’tan 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisi çekmek için Akbank.com, Akbank telefon şubesi, internet bankacılığı veya mobil bankacılık hizmetleri kullanılabiliyor. Düşük faizli nakit arayanlara müjdeli haberi veren Akbank, kredi ödemelerinde 3 ay erteleme seçeneği de sunuyor. 

Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanya Koşulları 

3-ay-odemesiz-ihtiyac-kredisi-akbankta-yuzde-187-faiz-oraniyla-nakit-para-verilecek (2)

Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından Akbank, Anında Kredi adıyla verdiği ihtiyaç kredisinde faiz oranlarını kredi tutarı, kredi vadesi ve müşteri skoru gibi kriterlere göre belirliyor. 3 ay ertelemeli kredilerde 50 bin TL ve altındaki tutarlar için 36 ay, 50 bin TL ve 100 bin TL arasına 24 ay, son olarak 100 bin TL üzeri tutarlara 12 ay vade seçenekleri sunuluyor. Kredi kullanımında tahsis ücreti kredi tutarının binde 5’i oranında alınıyor. Yılbaşı öncesi acil nakit arayanları heyecanlandıran Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasında düşük faiz avantajları devam ediyor. 

Akbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama 

Akbank kurumsal internet sitesi üzerinden duyurduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında detayla belli oldu. Buna göre Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasında yüzde 1.87’den başlayan faiz oranları uyguluyor. Banka müşterisi 100 bin TL tutarında 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi çektiğinde yüzde 1.87 faiz oranından aylık 5.491 TL ödeme yaparak kredi ödemesini yapabiliyor. Akbank müşterisinin bu kredi kullanımında bankaya yapacağı toplam geri ödeme tutarı 132.343 TL oluyor.