2023 Mart EYT'lilere en yüksek promosyon ödemesi yapan bankalar - Türkiye'de bugün sabah erken saatlerinde vatandaşlar EYT düzenlemesinin Resmi Gazete'de yayımlanması sonrasında başvuru işlemlerine resmen başladı. Vatandaşların maaş için yaptıkları başvuru formlarında hangi bankadan ödeme aldıklarını araştırmaya başlamasıyla beraber detaylar da merak edildi.

Bu süreçte EYT'lilere de en yüksek promosyon ödemesi yapan banka araştırmaları sürerken EYT'lilere özel promosyon ödemesi yapan bankalar da belli olmaya başladı.

İŞ BANKASI 2023 MART PROMOSYON ÖDEMELERİ

Screenshot_1-2

SGK emeklileri, emeklilik döneminde bankacılık işlemlerini kolay ve hızlı gerçekleştirmenin rahatlığını İş Bankası ayrıcalıkları ile yaşıyor.

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma ile 1 Kasım 2022 - 31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli kampanya çerçevesinde ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası'nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını İş Bankası'na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) 7.500 TL’ye varan promosyon ödemesinden faydalanabiliyor. Üstelik SGK emekli maaşını İş Bankası'na taşıyanlar, Maximum Kart ve ek kartları için ücret ödemiyor, birçok ayrıcalık ve avantajdan da yararlanabiliyor.

DENİZBANK 2023 MART PROMOSYON ÖDEMELERİ

Screenshot_3-2

EYT’lilere özel 7.500 TL’ye varan nakit promosyon! için detaylar Denizbank resmi internet sayfasından yayımlandı. Buna göre ise banka tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

TOKİ'den 4.650 TL taksitle hiç evi olmayanlara kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı! TOKİ'den 4.650 TL taksitle hiç evi olmayanlara kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!
  • Standart promosyon ödemesi emekli maaş tutarı dikkate alınarak yapılacaktır.
  • EYT’lilere özel 7.500 TL ye varan promosyon ödemesi, fatura talimatına ek olarak ödenecektir.
  • Emekli maaşınızı şubelerimize gelmenize gerek kalmadan Mobil Bankacılık uygulamamızdan veya e-devlet üzerinden bankamıza aktarabilir, standart promosyon başvurusuna Mobil Bankacılık ve 0850 222 0 800 iletişim merkezimizi arayıp maaşınızı 3 yıl süre ile bankamızdan alma sözü vererek dahil olabilirsiniz.
  • EYT’lilere özel 7,500 TL'ye varan promosyon fırsatından faydalanmak için 0850 222 0 800 iletişim merkezimizi arayıp maaşınızı 3 yıl süre ile bankamızdan alma sözü ve 1 otomatik fatura talimatı vererek promosyon kampanyasına dahil olabilirsiniz.
  • Standart Promosyon Kampanyası: 01.11.2022 -31.12.2023 arası emekli maaşını Denizbank'a devir etmiş emekli maaş müşterileri için geçerlidir.

Screenshot_4-1

EYT'lilere özel promosyon ve en yüksek ödeme yapan bankalar açıklanmaya devam ettikçe isbilgisi.com adresinde yer vermeye devam edeceğiz.