2021 Model Toyota Hilux Göz Kamaştırıyor! İşte Yeni Tasarımda Yapılan Değişiklikler Ve Yeni Teknik Özellikler!

Toyota'nın çok rağbet gören araçlarından Toyota Hilux üzerinde yeni tasarım çalışmaları yapıldı. 2021 model Toyota Hilux araçların iç ve dış tasarımında çok dikkat çekici yenilikler bulunuyor. Avrupa piyasasına 2020'nin son üç ayında girecek olan Toyota Hilux model araçlara çok büyük rağbet gösterilmesi bekleniyor.

OTOMOBİL 04.06.2020 - 17:26 04.06.2020 - 17:26

Dünyanın en çok bilinen otomobil markalarından Toyota, modelleri üzerinde yeniliklere devam ediyor. Çok satılan araçların başında gelen Toyota Hilux üzerinde de hem dış tasarım hem de iç tasarım olarak çeşitli güncellemeler yapıldı. Oldukça beğenilmesi beklenen yeni model Hilux araçlar 2020 yılının son 3 ayında Avrupa piyasasına giriş yapacaklar.

DIŞ TASARIMI YENİLENDİ

2021 model Toyota Hilux'un dış tasarımında yeni tampon ve ızgara dikkat çekiyor. Bu şekilde araçlara farklı bir ihtişam kazandırma amaçlanırken hem ön tarafta hem de arka tarafta LED aydınlatmalar ile Hilux araçların albenisi arttırılmaya çalışıldı. Ayrıca araçların yeni renklerine Safir Mavi, Güz Bronzu ve Egzotik Kırmızı eklendi.

İÇ TASARIM GÜNCELLEMESİ YAPILDI

İç tarasırımı da güncellenen Toyota Hilux kabininde yeni sürücü göstergesi ile 8 inç boyutunda bilgi ve eğlence ekranına yer verildi. Teknolojik gelişmelere yönelik değişimler de yapılan araçlarda Apple CarPlay ve Android Auto akıllı telefonlar uyumlu sistemler geliştirildi.

TEKNİK ÖZELLİKLER GELİŞTİRİLDİ

Toyota Hilux modelinde yenilikler sadece tasarım ile sınırlı kalmadı. Yeni geliştirilen elektronik sistemle rolantide motor hızı 85='den 680'e d/dak'a iniyor ve daha iyi bir sürüş kontrolünün elde edilmesini sağlıyorç Ayrıca VSC sisteminde de güncelleme yapıldı. 1 Tonluk kapasite ve 3,5 tonluk römork gücü ile yeni Hilux 4x4 gövde modellerinde tek kabin, çift kabin, ekstra kabin) seçenekleri sunulmaya başlandı.

isbilgisi.com