18-29 yaş arası üniversitede okuyan öğrencilere 1 yıl boyunca 5000 TL ödeme yapılacak - Türkiye en sevilen isimler arasında yer alan ünlü şarkıcı ve AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent tarafından açıklamalar geldi. Twitter üzerinden gelen açıklamalarda Haluk Levent'in Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremde 10 şehri yerle bir eden depremler de ailesini kaybeden üniversite öğrencileri için kararlar da duyuruldu.

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ve Elbistan şehirlerinde meydana gelen depremlerde de 10 şehir etkilendi. Bu süreçte 45 bin üstü de vatandaş hayatını kaybederken depremde de Haluk Levent depremin de ilk gününden itibaren bölgelerde yardımlarını sürdürmeye devam ediyor.

AİLESİNİ KAYBEDEN ÜNİ ÖĞRENCİLERİNE AYLIK BURS ÖDEMESİ YAPILACAK

TOKİ'den 4.650 TL taksitle hiç evi olmayanlara kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı! TOKİ'den 4.650 TL taksitle hiç evi olmayanlara kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

Haluk Levent resmi sosyal medya hesabı Twitter üzerinden gelen açıklamalarda, “Depremde ebeveyn kaybı yaşayan üniversite öğrencisi tüm gençlerimize 1 yıl süreli aylık 5 bin TL burs verme kararı aldık. Bu konu ile ilgili burs başvurusu en yakın zamanda Ahbap.org sitesinden yayınlanacaktır” ifadelerini kullandı.