Ana Sayfa GÜNDEM 16 Yıllık Alacak Davası Katliamla Bitti

16 Yıllık Alacak Davası Katliamla Bitti

Cezaevinden 1 yıl önce tahliye olan zanlı 2 oğlunu ve toplamda 5 kişiyi öldürdü.

7
0
Paylaş

İstanbul güne katliamla uyandı. Cezaevinden 1 yıl önce tahliye olan Şinasi Gürkan 3 adreste ikisi oğlu olmak üzere 4 kişiyi öldürüp bir kişiyi de ağır yaraladı.  Ağır yaralanan şahıs kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Böylelikle sabah cinayeti 5’e yükselmiş oldu. Olay 16 yıl önceye dayanıyor 16 yıl önce alacak verecek yüzünden Başakşehir 2 kardeşini öldüren Şinasi Gürkan 1 yıl önce cezaevinden tahliye olmuştu. İki oğluyla birlikte Esenyurt Mahallesi’nde yaşamaya başlayan Şinasi Gürkan dün gece katliam yaptı.

Şinasi Gürkan ilk olarak Başakşehir Şahintepe Mahallesi’nde bulunan bacağının evine gitti bacanağı Alihan Tiz’i ve oğlu Erdal Tiz’ vurarak olay yerinden kaçan Şinasi Gürkan daha sonra Avcılar Tahtakale Mahallesi’nde kardeşim mühendis Gürkan’ın evine gitti. Burada kardeşini otomobilin içerisinde öldüren Şinasi Gürkan olay yerindeki araca binerek kaçtı olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Mühendis Gürkan’ın cansız bedeni morga kaldırılırken olay yeri inceleme ekipleri bölgede incelemelerde bulundu.

Şinasi Gürkan’ın Esenyurt Süleymaniye Mahallesi’nde bulunan evine baskın yapan özel harekât timleri içeriye girdiklerinde Şinasi Gürkan öz çocukları olan Göksal Gürkan(21) ile Gökmen Gürkan(16)’ın cansız bedenlerini buldu. Göksel Gürkan’ın asker olduğu ve izin için geldiği öğrenildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here