1000 TL Hemen Alın! E-Devlet Üzerinden Sizin Ve Ailenizin Kimlik Bilgileri İle Anında Başvuru! 

Covid-19 salgınının başlarından itibaren devletten birçok yardım geldi. Bu yardımların en başında ise 1000 TL olan pandemi destek yardımı. Yardım sürecin başından beri 1. Faz 2. Faz olarak destekler vatandaşa PTT üzerinden yapıldı.

DEVLET DESTEKLERİ 23.01.2021 - 21:58 23.01.2021 - 21:58

Covid-19 salgınının başlarından itibaren devletten birçok yardım geldi. Bu yardımların en başında ise 1000 TL olan pandemi destek yardımı. Yardım sürecin başından beri 1. Faz 2. Faz olarak destekler vatandaşa PTT üzerinden yapıldı. Bakanlıktan gelen açıklamaya göre ise 3. Faz aşaması pandemi destek yardımlarının en büyüğü ve en kapsamlısı olacak. Hala başvurular e-devlet sistemi üzerinden alınmaktadır. Son başvuru tarihi henüz net olarak açıklanmasa da siz biran evvel başvurunuzu yapınız. Pandemi destek yardımları vatandaşa tek sever verilecek olup geri tahsil edilmeyecektir. Başvuru şartları? Kimler başvuru yapabilir? Ödemeler ne zaman yapılacak? Paralar nereye yatırılacak? Hepsi haberimizin devamında… Hala başvurular e-devlet sistemi üzerinden alınmaktadır. 1000 TL olan pandemi destek yardımı. Yardım sürecin başından beri 1. Faz 2. Faz olarak destekler vatandaşa PTT üzerinden yatırıldı. Bakanlıktan gelen açıklamaya göre ise 3. Faz aşaması pandemi destek yardımlarının en büyüğü ve en kapsamlısı olacak. Pandemi destek yardımları vatandaşa tek sever verilecek olup geri tahsil edilmeyecektir.


3. FAZ AŞAMASINDA PANDEMİ DESTEK YARDIMINA KİMLER BAŞVURA BİLİR?


Öncelikle daha önce faydalanmamış kişiler,
Kamu memuru ve kamu işçileri,
Emekli bireyler,
SGK’ dan yardım alanlar,
İşsizlik ödeneğinden faydalananlar
Kısa dönem çalışma ödeneği alanlar.


PANDEMİ DESTEK YARDIMINA BAŞVURU YÖNTEMİ;


e-devlet üzerinden başvuru yapılmalıdır. Sizden size ve ailenize yönelik kişisel bilgiler talep edilecektir. Aylık faturalarınız, kirada oturuyorsanız kira paranız, evinize giren aylık net gelir, size ait gayrimenkuller vb. Bunları tamamlayıp sayfayı onayladıktan sonra başvurunuz gerçekleştirilmiş olacaktır.
1000 TL olan pandemi destek yardımı, PTT üzerinden yatırıldı. Bakanlıktan gelen açıklamaya göre ise 3. Faz aşaması pandemi destek yardımlarının en büyüğü ve en kapsamlısı olacak.
Aynı sayfa üzerinden başvurunuzu kontrol edebilirsiniz.