Yapı Kredi'nin WorldPay alışveriş kredisi kampanyası cazip teklif fırsatı ile acil nakit ihtiyacını sonlandırıyor. Kampanyanın bitimine sayılı günler kala Yapı Kredi POS cihazını kullanarak yapılacak alışverişlerde özel alışveriş kredisi kampanyası sayesinde faizsiz ve masrafsız 10.000 TL'ye kadar limit kullanılabilecek.

Giyim, aksesuar, ev eşyası, mobilya alışverişlerinde WorldPay alışveriş kredisi büyük kolaylık sunuyor. İlk kullanıma özel faizsiz değerlendirilebilecek kredi ikinci kullanım hakkı sunulduğunda düşük faiz oranları ve yüksek vade süresi ile yüksek kazanç sunuyor.

YAPI KREDİ WORLDPAY ALIŞVERİŞ KREDİSİNDEN NASIL YARARLANILIR?

WorldPay alışveriş kredisi 30 Kasım tarihinde sona eriyor. Bu tarihe kadar kampanyaya katılım sağlayarak kredi talebinde bulunan tüm Yapı Kredi'liler bu fırsatı kullanabiliyor. 500 TL ile 10.000 TL arasında istenen herhangi bir rakam aralığında WorldPay alışveriş kredisi talep edilebiliyor.

Kredi kullanmak istenildiğinde mağaza alışverişlerinde görevliye POS cihazı aracılığı ile QR kod okutması yapılabilir. Bunun dışında Yapı Kredi Mobil uygulaması içerisinden yer alan kısmı kullanarak okutma işlemi tamamlanabilir.

YAPI KREDİ WORLDPAY ALIŞVERİŞ KREDİSİNE NASIL BAŞVURULUR?

10-bin-tl-kredi-limitli-dijital-alisveris-kredisi-teklifi-duyuruldu-online-basvurudan-nasil-ya

Yapı Kredi'nin sunduğu bu fırsat Yapı Kredi başvurusunda bulunmuş ve onay almış müşteriler için geçerlidir. Alışveriş sırasında Yapı Kredi müşterisi olmayanlar henüz mağazadan ayrılmadan online işlemleri kullanarak kısa bir görüntülü görüşme yapıp Yapı Kredi müşterisi olabilir. Yapı Kredi Mobil uygulama ya da internet şubesi üzerinden sisteme giriş yapılarak kullanılması gereken kredi anında aktif hale getirilebiliyor.

Memurların beklediği haber geldi! İşte detaylar Memurların beklediği haber geldi! İşte detaylar

Faiz ve masraf derdi olmadan 6 ay vade fırsatı ile 10.000 TL'ye kadar tüm talepler anında kabul ediliyor. Ancak ikinci kullanım talep edildiğinde düşük faiz oranı ile banka bu fırsatı da sunuyor. Böyle bir durumda talep edilen tutar daha da artıyor, vade süresi de uzatılabiliyor.

YAPI KREDİ WORLDPAY ALIŞVERİŞ KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?

Yapı Kredi'nin ilk kez kampanyaya katılan kullanıcılara sunduğu faizsiz ve masrafsız 10.000 TL kredi tutarı ikinci kullanımda 50.000 TL'ye ulaşıyor. Üstelik 36 ay vade fırsatı ile aylık taksitlerle daha uzun vadede ödenebiliyor. Elektronik kategorisinde bir ürün alımı sağlanacaksa vade farkı uygulama nedeniyle değişebiliyor. Ya da iade işlemlerinde kampanyadan faydalanılamıyor. Yapı Kredi sunmuş olduğu kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma hakkını kendinde saklı tutar.