WhatsApp İçin Güncelleme Geldi

23 Nisan 2015 Perşembe, 12:15

WhatsApp dünyanın en çok kullanılan sohbet uygulamaları arasında yer alıyor.

WhatsApp İçin Güncelleme Geldi

WhatsApp dünyanın en çok kullanılan sohbet uygulamaları arasında yer alıyor. 800 milyon kullanıcısı olan WhatsApp yeni hedef koyarak bunun 1 milyara kadar çıkartmayı düşünüyor. Özellikle anlık mesajlaşma uygulamasının çok tutulması sebebi ile zamanla bu rakamın çok daha ciddi rakamlara çıkması bekleniyor.

BEKLENEN GÜNCELLEME GELDİ

22 Nisan 2014 tarihinde gelen güncelleme ile WhatsApp kendini yeniledi. Yeni ara yüze sahip olan uygulama sabah saatlerinde iOS için yayınlandı. 54 MB boyutunda olan güncelleme her telefona hemen anında yüklenemiyor. Gönderilen güncellemeyi hemen yükleseniz bile bunun size yansıması biraz sürebilir. BU süre için 1 hafta diyen WhatsApp, ellerinden geldiğince hızlı çalıştıklarını da ayrıca belirtiyor. Özellikle fotoğraf ve video gönderimi yaparken birçok yeni özellik ekleyen WhatsApp kolay bir kullanım sunuyor.

YANSIMASI GEÇ SÜREBİLİR

Güncellemeyi hemen yükleseniz de ara yüzünün değişmesi 1 haftayı bulabilir. Hemen aynında değişiklik yapmayan WhatsApp, uygulamanın güncellemesinin yüklenmesinin ardından 1 hafta içerisinde tüm cihatlara yeni ara yüzün yüklenebileceğinin de ayrıca altını çizmiş oldu.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.