Home / Teknoloji / Japonya’nın Yeni GSM Operatörü Line

Japonya’nın Yeni GSM Operatörü Line

Line yılmadan çalışmalarına devam ediyor. Japonya‘nın Yeni GSM Operatörü Line

Whatsapp‘ın gölgesinden bir türlü kurtulamayan Line, yılmadan usanmadan çabalamaya devam ediyor. Dünya’nın en aktif kullanıcı sayısına sahip Whatsapp’ın rakibi Line, yeni bir gelişme ile gündeme gelmeyi başardı.

Whatsapp hezimetinden kurtulamıyor olmasına rağmen, bir çok geliştirme ve teknolojik imkan ile 215 milyon civarındaki kullanıcılarına hizmet vermeye devam eden uygulama, nihayet farklı bir kulvardan yarışa girmeyi başaracak gibi duruyor.

Artık bir ülkede operatör olacak olan Line, bir çok aktif kullanıcı sayısını daha bu şekilde elde etmeyi planlıyor. Çiçeği burnunda GSM operatörü Line’ın yakın zaman içerisinde Japonya‘da operatör olarak kullanılmaya başlanacağının bilgisini verelim.

Japonya’nın yeni gsm operatörü line, bu sayede Whatsapp ile rekabetinde ki elini biraz daha güçlendirmiş olacak. Yaptığı çalışmalar hep Whatsapp’ın bi adım gerisinde kalsa dahi, şuanda aktif 215 milyon kişilik bir kitlesi mevcut. Özellikle genç nesil tarafından daha çok tercih edilen Line, operatör oluşuyla bu mantaliteyi de kırarak, tüm telefonların içerisinde yer almayı hedefliyor.

Line, bir çok başarılı reklam kampanyası, teknolojik geliştirme ve kolaylık sağlıyor olmasına rağmen; Whatsapp’ı sollayamamıştı. Ancak özellikle Japonya’da operatör olarak piyasaya giriş yapacak olması, Dünya pazarında elini biraz rahatlatacakdır şeklinde izah etmek mümkün.

Yapılacak olan çalışmaların ardından Line Japonya’nın yeni gsm operatörü olarak görev yapmaya başlayacak. Operatör oluşuyla beraber önemli sayıda aktif kitle yakalayacağı da hem GSM, hem mobil uygulama alanları için ortak görüş şeklinde ulaştırılmış durumda.

About isbilgisi

Check Also

Oyun Tarihinde Bir İlk Gerçekleşti

Daha öncе birçоk kez aktif оyuncu rеkоru kırаrаk kеndi rеkоrlаrını da еgаlе еdеn Steam, bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir