iPhone 6s & iPhone 6S PLUS RESİMLERİ SIZDIRILDI

01 Temmuz 2015 Çarşamba, 11:13
iPhone 6s & iPhone 6S PLUS RESİMLERİ SIZDIRILDI

Uzun zamandır konuşulan ve çıkması planlanan iPhone 6S ile iPhone 6S Plus fotoğrafları sızdırıldı.iPhone 6s & iPhone 6S PLUS RESİMLERİ SIZDIRILDI

Uzun zamandır konuşulan ve çıkması planlanan iPhone 6S ile iPhone 6S Plus fotoğrafları sızdırıldı. Özellikle birçok kişinin merakla beklediği model hakkında da bazı bilgiler verildi.

ESKİ MODELLERE GERİ DÖNÜŞ

Özellikle kullanıcılardan gelen yorumları kabul eden ve değerlendiren Apple eski modellerinde olduğu gibi yine çok fazla büyüme yapmayı planlamıyor. Eski tarzına dönmek isteyen Apple aynı zamanda telefonda inceliğe de gidecek.

İNCE MODEL İLE KARŞIMIZA GELİYOR

Apple telefonlarını biraz daha incelterek daha ince bir kasa ile karşımıza geliyor. Özellikle bugün birçok telefon şirketinin yapmaya çalıştığı ince telefonlar daha fazla bir şekilde tercih ediliyor. Büyük olmasından çok inceliğine bakan insanlar iPhone 6S & iPhone 6S Plus modellerinde bu inceliği bulabilecekler.

FORCE TOUCH ÖZELLİĞİ GELİYOR

Apple firmasının geçen yıl tanıttığı Force Touch özelliği Macbook Air ve Pro moellerine getirilmişti. Birçok sertlikteki farklı maddeyi algılayabilen bu sistem yine aynı şekilde iPhone modellerine gelecek diye konuşuluyor.
Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.