K.Maraş Dulkadiroğlu SYDV Personel Alımı 2014

03 Kasım 2014 Pazartesi, 10:51
K.Maraş Dulkadiroğlu SYDV Personel Alımı 2014

K.Maraş Dulkadiroğlu SYDV Personel Alımı İlanıK.Maraş Dulkadiroğlu SYDV Personel Alımı 20141 adet Büro Görevlisi Personeli alımı
Son Başvuru : 13.11.2014
İl KAHRAMANMARAŞ İlçe DULKADİROĞLU Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – Kelime İşlemci, Sunum Proğramı, Grafik ve İşlem tablolama – Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Siyasal Bilimler, Sosyal Hizmet Bölümü, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, İletişim, Halkla İlişkiler – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – En az 1 yıldır Kahramanmaraş ili sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. Vatandaşların taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak işlemlere engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmamak.
6 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Personel alımı Son Başvuru : 13.11.2014
İl KAHRAMANMARAŞ İlçe DULKADİROĞLU Alınacak Sayı 6
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – Kelime İşlemci, Sunum Proğramı, Grafik ve İşlem Tblolama, – Sosyal Hizmet Bölümü, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler. – B,C,E – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – En az 1 yıl Kahrmanmaraş ili sınırları içerisinde İkamet ediyor olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl sağlığı, vücut sakatlığı ve engeli bulunmamak.


Yorum

  1. gonca

    3 Kasım 2014 at 19:01

    bunlar yazılmış ama nasıl başvuru yapacagız yardımcı olur musunuz

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.