Kayseri Özvatan SYDV Personel Alımı 2014
Ana Sayfa SYDV Personel Alımı 16 Eylül 2014 10:51:31

Kayseri Özvatan SYDV Personel Alımı 2014

Kayseri Özvatan SYDV Personel Alımı 2014

Kayseri Özvatan SYDV Personel Alımı İlanıKayseri Özvatan SYDV Personel Alımı 2014
1 Adet Büro Görevlisi Alımı
Son Başvuru : 24.09.2014
İlKAYSERİİlçeÖZVATANAlınacak Sayı1
Çalışma ŞekliBELİRSİZ SÜRELİÜnvanBÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama– İyi derecede bilgisayar kullanıyor ve MEB onaylı bir kurumdan almış olduğu sertifika, kurs bitirme belgesi, transkript üzerinde bilgisayar dersi okuduğunu gösterir belgesi olmak. (Aktif olarak Microsoft Office Programları kullanabilir olması) – En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – Alınacak adayların aşağıdaki şartları taşıması gerekmektedir. 6) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar,zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak. 7) Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak. 8- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu?nun 48.maddesinde sayılan genel ve özel şartlara sahip olmak. 9- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak. 10- 01.04.2014 tarihi itibari ile Kayseri İl Sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. ( İşe alınması halinde ÖZVATAN İlçesinde ikamet edecek olmak) 11- Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden birisinden mezun olmak. 12- Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2013-2014 yıllarında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak, 13- En az B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak. 14- İyi derecede bilgisayar kullanıyor ve MEB onaylı bir kurumdan almış olduğu sertifika, kurs bitirme belgesi, transkript üzerinde bilgisayar dersi okuduğunu gösterir belgesi olmak. (Aktif olarak Microsoft Office Programlarını kullanabilir olması ) 15- Muhasebe, Maliye, İktisat, İşletme Bölümü Öncelikli Tercih Sebebidir. NOT: İŞE ALINACAK PERSONELDE ARANACAK ŞARTLAR http://www.ozvatan.gov.tr/ AYRINTILI OLARAK BELİRTİLMİŞTİR İlanen Duyurulur.

1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Personel AlımıSon Başvuru : 24.09.2014
İlKAYSERİİlçeÖZVATANAlınacak Sayı1
Çalışma ŞekliBELİRSİZ SÜRELİÜnvanSOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama– İyi derecede bilgisayar kullanıyor ve MEB onaylı bir kurumdan almış olduğu sertifika, kurs bitirme belgesi, transkript üzerinde bilgisayar dersi okuduğunu gösterir belgesi olmak. (Aktif olarak Microsoft Office Programları kullanabilir olması) – En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – Alınacak adayların aşağıdaki şartları taşıması gerekmektedir. 6) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar,zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak. 7) Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak. 8- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu?nun 48.maddesinde sayılan genel ve özel şartlara sahip olmak. 9- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak. 10- 01.04.2014 tarihi itibari ile Kayseri İl Sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. ( İşe alınması halinde ÖZVATAN İlçesinde ikamet edecek olmak) 11- Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden birisinden mezun olmak. 12- Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2013-2014 yıllarında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak, 13- İş gereği sadece ERKEK personel alınacaktır. 14- En az B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak. 15- İyi derecede bilgisayar kullanıyor ve MEB onaylı bir kurumdan almış olduğu sertifika, kurs bitirme belgesi, transkript üzerinde bilgisayar dersi okuduğunu gösterir belgesi olmak. (Aktif olarak Microsoft Office Programlarını kullanabilir olması) 16- Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümleri öncelikli tercih sebebidir. NOT: İŞE ALINACAK PERSONELDE ARANACAK ŞARTLAR http://www.ozvatan.gov.tr/ AYRINTILI OLARAK BELİRTİLMİŞTİR İlanen Duyurulur.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.