İstanbul Sultangazi SYDV Personel Alımı 2014
Ana Sayfa SYDV Personel Alımı 3 Eylül 2014 20:08:25

İstanbul Sultangazi SYDV Personel Alımı 2014

İstanbul Sultangazi SYDV Personel Alımı 2014

İstanbul Sultangazi SYDV Personel Alımı İlanıİstanbul Sultangazi SYDV Personel Alımı 2014
MUHASEBE SORUMLULUĞU-GÖREVLENDİRMELİ PERSONEL ALIMI
Son Başvuru : 10.09.2014
İlİSTANBULİlçeSULTANGAZİAlınacak Sayı1
Çalışma ŞekliBELİRSİZ SÜRELİÜnvanSOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama– Windows,Microsoft Ofis,Excel,World,Power Point ve İnternet kullanabilmek. – Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğünün (S.Y.G.M) PERSONEL ALIM ŞARTLARI’nda duyurduğu “Başvuru yaparken dikkat edilecek hususlar” geçerlidir. İşe kabul edilen adaylar en az *1 (bir) yıl süre ile Vakfımızda çalışmayı taahhüt etmiş sayılacaktır. Ayrıca “Görevini yapmasına engel olabilecek vücut, akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile ilgili engeli bulunmamak şartları aranır.” S.Y.G.M.’nin PERSONEL ALIM SİSTEMİ’nde kayıt işlemlerini tamamlayan başvuru sahipleri sistem tarafından K.P.S.S. puanına göre sıralanacaktır. Adaylardan evraklarını “10.09.2014-16.09.2014 tarihleri arasında Vakıf idaresine teslimleri istenecektir. K.P.S.S. puan sıralamasına göre alınacak personel sayısının *5 (beş) katı aday başvuru süresinin sona ermesine mukabil mülakata çağrılacaktır. Adaylardan istenen evraklar : K.P.S.S. Sonuç Belgesi, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Üniversite Diploma aslı ve fotokopisi. – Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğünün (S.Y.G.M) PERSONEL ALIM ŞARTLARI’nda duyurduğu “Başvuru yaparken dikkat edilecek hususlar” geçerlidir. Alınacak Personel Ağırlıklı olarak Vakıf Muhasebe iş ve işlemlerinin sorumluluğunu üstlenecektir. İşe kabul edilen adaylar en az Ayrıca “Görevini yapmasına engel olabilecek vücut, akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile ilgili engeli bulunmamak şartları aranır.” S.Y.G.M.’nin PERSONEL ALIM SİSTEMİ’nde kayıt işlemlerini tamamlayan başvuru sahipleri sistem tarafından K.P.S.S. puanına göre sıralanacaktır. Adaylardan evraklarını K.P.S.S. puan sıralamasına göre alınacak personel sayısının *5 (beş) katı aday başvuru süresinin sona ermesine mukabil mülakata çağrılacaktır. Adaylardan istenen evraklar : K.P.S.S. Sonuç Belgesi, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Üniversite Diploma aslı ile fotokopisi ve Özgeçmiş. UYARI: BAŞVURU ŞARTLARINDA BELİRTİLEN “ADAYLAR *1 (BİR) YIL SÜRE İLE VAKFIMIZDA ÇALIŞMAYI TAAHHÜT EDER” ŞARTI KALDIRILMIŞTIR. DEĞİŞİKLİĞİN BAŞVURUDA DİKKATE ALINMASI ÖNEMLE DUYURULUR.

 PERSONEL ALIMI-SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİSon Başvuru : 10.09.2014
İlİSTANBULİlçeSULTANGAZİAlınacak Sayı3
Çalışma ŞekliBELİRSİZ SÜRELİÜnvanSOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama– Windows,Microsoft Ofis,Excel,World,Power Point ve İnternet kullanabilmek. – En Az B Sınıfı Sürücü Belgesi – Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğünün (S.Y.G.M) PERSONEL ALIM ŞARTLARI’nda duyurduğu “Başvuru yaparken dikkat edilecek hususlar” geçerlidir. Ayrıca “Görevini yapmasına engel olabilecek vücut, akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile ilgili engeli bulunmamak şartları aranır.” S.Y.G.M.’nin PERSONEL ALIM SİSTEMİ’nde kayıt işlemlerini tamamlayan başvuru sahipleri sistem tarafından K.P.S.S. 3 puanına göre sıralanacaktır. K.P.S.S. 3 puan sıralamasına göre alınacak personel sayısının *5 (beş) katı aday başvuru süresinin sona ermesine mukabil mülakata çağrılacaktır. Adaylardan istenen evraklar : K.P.S.S. Sonuç Belgesi, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Üniversite Diploma aslı ile fotokopisi ve Özgeçmiş. UYARI: BAŞVURU ŞARTLARINDA BELİRTİLEN “EN AZ B SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİ” ŞARTI “SADECE ERKEK ADAYLARDAN EN AZ B SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİ VE AKTİF ŞOFÖRLÜK ARANMAKTADIR” OLARAK DEĞİŞTİRİLMİŞTİR. DEĞİŞİKLİĞİN BAŞVURUDA DİKKATE ALINMASI ÖNEMLE DUYURULUR.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.