Iğdır Karakoyunlu SYDV Personel Alımı 2015
Ana Sayfa SYDV Personel Alımı 9 Şubat 2015 10:46:51

Iğdır Karakoyunlu SYDV Personel Alımı 2015

Iğdır Karakoyunlu SYDV Personel Alımı 2015

Iğdır Karakoyunlu SYDV Personel Alımı İlanıIğdır Karakoyunlu SYDV Personel Alımı 2015

SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ PERSONEL ALIMI

Son Başvuru : 19.02.2015

İl: IĞDIR İlçe: KARAKOYUNLU

Alınacak Sayı: 1

Çalışma Şekli: BELİRSİZ SÜRELİ

Ünvan: SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ

Açıklama:

Bölüm şartı aranmaktadır: 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından Sosyoloji, iktisadi ve idari bilimler fakültesi, psikoloji,psikolojik danışmanlık ve rehberlik, halkla ilişkiler,hukuk, kamu yönetimi,iletişim ve sosyal hizmetler bölümleri tercih edilir. Vakfın bulunduğu il sınırları içerisinde ikamet edilmesi gerekmektedir. Sosyoloji mezunlarına öncelik verilecektir sosyoloji mezunu olmazsa diğer belirtilen bölümlerden alım yapılacaktır. Ösym tarafından yapılan geçerli 2014 yılı kamu personeli seçme sınavında kpssp3 puan türünde en az 60 puan almış olmak şartları aranır. 2014 Yılı KPSS den en yüksek puan alan ilk üç aday mülakata girmeye hak kazanacaktır. – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı.

ÖZEL ŞARTLAR

1- Görevini yapmasına engel olabilecek süreklilik arz eden fiziksel veya ruhsal hastalık ya da sakatlık ile özrü bulunmamak, Vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerine engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmamak, 2- Başvuru Yapacak Adaylar en 6 aydır Iğdır il ve ilçelerinde ikamet ediyor olmaları gerekir 3-Sadece 1 Kişi Kadın personel İstihdam edilecektir. 2-BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER Aşağıda istenen belgeler başvuruların son günü olan 20 Şubat 2015 Cuma günü Mesai Bitimine kadar Vakfa teslim edilmesi gerekmektedir. 1-İşe başvuru dilekçesi (Ev veya cep telefon numaralarının belirtmesi gerekmektedir.) 2- Bitirdiği okul veya çıkış belgesinin aslı veya onaylı sureti, 3- Üzerinde TC Kimlik numarası yazılı bulanan nüfus cüzdanının önlü arkalı onaylı fotokopisi, 4- KPSS Sonuç Belgesi onaylı fotokopisi, 5- Son 6 ay içerisinde çektirilmiş 6 adet vesikalık fotoğraf, (Sözleşme imzalama aşamasında istenecektir) 6- Çalışmasına engel olmayacağını gösteren sağlık raporu (Sözleşme imzalama aşamasında istenecektir) 7- Adli sicil kaydı (Sözleşme imzalama aşamasında istenecektir) 8- Varsa iş deneyim belgeleri fotokopisi ve CV, 9- Varsa Bilgisayar yeterlilik durumunu gösteren belgenin fotokopisi, 10- Varsa Ehliyet fotokopisi.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.