Gümüşhane SYDV Personel Alımı 2015
Ana Sayfa SYDV Personel Alımı 29 Ocak 2015 19:28:28

Gümüşhane SYDV Personel Alımı 2015

Gümüşhane SYDV Personel Alımı 2015

Gümüşhane SYDV Personel Alımı İlanıGümüşhane SYDV Personel Alımı 2015

BÜRO GÖREVLİSİ

Son Başvuru: 09.02.2015

İl: GÜMÜŞHANE İlçe: GÜMÜŞHANE MERKEZ

Alınacak Sayı: 1

Çalışma Şekli: BELİRSİZ SÜRELİ

Ünvan: BÜRO GÖREVLİSİ

Açıklama

Meb. Onaylı Bilgisayar Sertifikası sahibi olmak veya mezun olduğu okulda zorunlu/ortak/seçmeli Bilgisayar dersi almış ve bu hususu resmi olarak belgelemek. – 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının İşletme Fakültesi, İktisat Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi ve Fen Edebiyat Fakültelerinin Sosyoloji, Psikoloji veya Tarih bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak. – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1- 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının İşletme Fakültesi, İktisat Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi ve Fen Edebiyat Fakültelerinin Sosyoloji, Psikoloji veya Tarih bölümlerinden mezun olmak. 2- İşe alım sürecinde geçerli olan (2013?2014) KPSSP3 puan türünden en az 65 puan almış olmak. 3- Görevin özelliğine göre Eğitim, Yaş, Tecrübe gibi Özel Şartları taşımak. 4- Seyahat Engeli bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına Engel olabilecek, Akıl Sağlığı, Vücut Sakatlığı ve Özrü bulunmamak. 5- Sosyal İletişim Becerisine sahip olmak. 6- Adli Sicil Kaydı bulunmamak. 7- İki (2) Ay Deneme Süreli olacaktır. 8- İlan tarihinden 6 ay önce Gümüşhane merkez sınırları içerisinde İkamet ediyor olmak. 9-İşe Başladıktan sonra Gümüşhane merkez sınırları içerisinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek. 10- Meb. Onaylı Bilgisayar Sertifikası sahibi olmak veya mezun olduğu okulda zorunlu/ortak/seçmeli Bilgisayar dersi almış ve bu hususu resmi olarak belgelemek.

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi

Son Başvuru: 09.02.2015

İl: GÜMÜŞHANE İlçe: GÜMÜŞHANE MERKEZ

Alınacak Sayı: 1

Çalışma Şekli: BELİRSİZ SÜRELİ

Ünvan: SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ

Açıklama

Meb. Onaylı Bilgisayar Sertifikası sahibi olmak veya Mezun olduğu Okulda Zorunlu/Ortak/Seçmeli Bilgisayar Dersi almış ve bu Hususu Resmi olarak belgelemek. – 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının İşletme Fakültesi, İktisat Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi ve Fen Edebiyat Fakültelerinin Sosyoloji, Psikoloji ve Tarih bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak. – En az B Sınıfı Ehliyet sahibi olmak. – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1- 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının İşletme Fakültesi, İktisat Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi ve Fen Edebiyat Fakültelerinin Sosyoloji, Psikoloji ve Tarih bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak. 2- İşe alım sürecinde geçerli olan (2013?2014) KPSSP3 puan türünden en az 65 puan almış olmak. 3- Görevin özelliğine göre Eğitim, Yaş, Tecrübe gibi Özel Şartları taşımak. 4- En az B Sınıfı Ehliyet sahibi olmak. 5- Seyahat Engeli bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına Engel olabilecek, Akıl Sağlığı, Vücut Sakatlığı ve Özrü bulunmamak. 6- Sosyal İletişim Becerisine sahip olmak. 7- Adli Sicil Kaydı bulunmamak. 8- İki (2) Ay Deneme Süreli olacaktır. 9- İlan tarihinden en az 6 ay öncesinden başlayarak Gümüşhane Merkez Sınırları içerisinde İkamet ediyor olmak. 10- İşe Başladıktan sonra Gümüşhane Merkez Sınırları içerisinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek. 11- Meb. Onaylı Bilgisayar Sertifikası sahibi olmak veya Mezun olduğu Okulda Zorunlu/Ortak/Seçmeli Bilgisayar Dersi almış ve bu Hususu Resmi olarak belgelemek. 12- Alım yapılacak iş pozisyonuna sadece Erkek adaylar başvuru yapabilir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.