Home / Spor / SÜPER LİG KARIŞTI

SÜPER LİG KARIŞTI

Fenerbahçe otobüsüne yapılan saldırı nedeni ile ertelenen maçlar bu hafta içi oynandı.

SÜPER LİG KARIŞTI

Fenerbahçe otobüsüne yapılan saldırı nedeni ile ertelenen maçlar bu hafta içi oynandı. Oynanan maçlarda Fenerbahçe büyük bir darbe alıp berabere kalırken, Galatasaray Muslera’nın harika kurtarışları sayesinde liderlik tahtına oturmayı başardı.

Gerilerden gelen ve dün akşam Akhisar Belediyespor ile maç yapan Beşiktaş ise berabere kaldı. Liderlik mücadelesinin hızlı bir şekilde devam ederken Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın 2şer puan kaybetmesi Galatasaray’ın lehine döndü.

DERBİ MÜCADELESİ

Birçok kişi Fenerbahçe’nin şampiyon olmasının daha mümkün olduğunu söylüyor. Oynanacak olan Galatasaray – Beşiktaş mücadelesinden alınacak sonucun yine Fenerbahçe’ye yansıyacağını düşünen birçok kişi, süper lig heyecanında Fenerbahçe’nin daha avantajlı olduğunu düşünüyor.

FENERBAHÇE VE BEŞİKTAŞ YARALI

Bu hafta içi oynanan maçlarda her iki takımında yara alması moralleri biraz da olsa bozdu. Liderlik koltuğuna her zaman oturan Beşiktaş son maçlardan sonra 3.lük koltuğunda kalabildi.

SON PUAN DURUMU

GALATASARAY: 70 puan,

FENERBAHÇE: 67 puan,

BEŞİKTAŞ: 66 puan

About isbilgisi

Check Also

AİLESİNİ DİNLEMEDİ DÜNYA ŞAMPİYONU OLDU

Mersin’de yaşayan Mikdat Severler, ailesinin tüm çabalarına rağmen spor tutkusundan vazgeçmedi ve atletizme devam etti. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir