Home / Spor / LİDERLİK KOLTUĞU DEĞİŞTİ

LİDERLİK KOLTUĞU DEĞİŞTİ

Dün akşam oynan Fenerbahçe – Bursa maçının ardından Fenerbahçe 59 puan ile liderlik koltuğuna oturdu.

LİDERLİK KOLTUĞU DEĞİŞTİ

Dün akşam oynan Fenerbahçe – Bursa maçının ardından Fenerbahçe 59 puan ile liderlik koltuğuna oturdu.

Uzun zamandır çekişmeli giden liderlik mücadelesinde dün akşam son noktayı Fenerbahçe koydu. Rakipleri Galatasaray ve Beşiktaş’ı geride bırakan Fenerbahçe toplamda 59 puana yükselerek liderlik koltuğuna oturdu. Uzun bir süre liderlik köşesinde kalan Galatasaray’ın oradan inmesi de sosyal medyada çok konuşuldu.

4. YILDIZ MÜCADELESİ

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında geçen 4. yıldız mücadelesinde liderlik daha çok değişecek gibi görünüyor. Artık hata yapma lüksü bulunmayan her iki takımında daha dikkatli olması gerekiyor. Zira aradan Beşiktaş’ın çıkıp şampiyon olması pek mümkün gibi görünüyor.

KALAN MAÇLARDA FENERBAHÇE DAHA AVANTAJLI

Kalan maçlara baktığımız zaman ise Fenerbahçe daha avantajlı gözüküyor. Hiç derbi mücadelesi olmayan Fenerbahçe’nin 4 maç deplasmanda oynaması bekleniyor. Galatasaray ve Beşiktaş arasında ise büyük bir derbi oynanacak. Bu derbinin sonucu her ne olursa olsun sevinen taraf Fenerbahçe olacak gibi duruyor.

About isbilgisi

Check Also

AİLESİNİ DİNLEMEDİ DÜNYA ŞAMPİYONU OLDU

Mersin’de yaşayan Mikdat Severler, ailesinin tüm çabalarına rağmen spor tutkusundan vazgeçmedi ve atletizme devam etti. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir