Home / Spor / İSMAİL KARTAL BIRAKIYOR

İSMAİL KARTAL BIRAKIYOR

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal bırakacağını söyledi.

İSMAİL KARTAL BIRAKIYOR

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal bırakacağını söyledi. Şampiyon olsak bile bırakacağım diyen İsmail Kartal, başkanın kendisine küstüğünü söyledi.

ERSUN YANALDAN SONRA GELMİŞTİ

Ersun Yanal’ın ayrılmasından sonra heyetin başına gelen İsmail Kartal ilk başlarda çok hevesli olmasının yanın da hızlı bir başarı kaydedememişti. Fakat son dönemlerde aldığı başarılarda Fenerbahçe’yi şahlandıran ve yükselten İsmail Kartal, sezon sonunda bırakacağını ifade etti. Şampiyon olsun ya da olmasın bu işi bırakacağını ve Fenerbahçe’den ayrılacağını söyleyen Kartal Aziz Yıldırım’ın kendisine küstüğünü açıkladı.

BAŞKAN KÜSTÜ

Başkan’ın küstüğünü açıklayan İsmail Kartal bunun Gençlerbirliği maçından sonra olduğunu açıkladı. Başkanın kendisini suçlamasını kabul edememiş olan İsmail Kartal oyuncuların moralinin de çok ciddi şekilde bozulduğunu ifade etti. Başkan’ın kendisine kal dediğini ancak; bu durum karşısında kendisinin kalamayacağını ifade etti.

About isbilgisi

Check Also

AİLESİNİ DİNLEMEDİ DÜNYA ŞAMPİYONU OLDU

Mersin’de yaşayan Mikdat Severler, ailesinin tüm çabalarına rağmen spor tutkusundan vazgeçmedi ve atletizme devam etti. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir