Home / Spor / FENERBAHÇE OTOBÜSÜNE BİR SALDIRI DAHA YAPILDI

FENERBAHÇE OTOBÜSÜNE BİR SALDIRI DAHA YAPILDI

Fenerbahçe otobüsüne bugün oynayacağı Ziraat Türkiye kupası öncesinde yeni bir saldırı gerçekleştirildi.

FENERBAHÇE OTOBÜSÜNE BİR SALDIRI DAHA YAPILDI

Fenerbahçe otobüsüne bugün oynayacağı Ziraat Türkiye kupası öncesinde yeni bir saldırı gerçekleştirildi. Su şişeleri ile saldırı yapan Bursalı taraftarlar polis tarafından engellendi. Polisin daha önce böyle bir olay olacağını tahmin edememesi sebebi ile de polislerden ciddi şekilde tepki gösterildi. Trabzon’da saldırıya uğrayan Fenerbahçe otobüsü, silahlı bir saldırının ardından daha temkinli ve bu konu da daha korkak davranmaya başladı.

Çok fazla kişinin tepki gösterdiği Fenerbahçe takımı oyuncuları bu defa da pet şişeli saldırıya maruz kaldılar. Taraftarların tam ortasında kalan takım otobüsüne saldırı yapan taraftarlar polis tarafından uzaklaştırıldı.

POLİSE KIZDILAR

Fenerbahçeli oyuncular ve yöneticiler ise gerekli önemlerin alınmadığını iddia ederek polise kızdı. Polisin böyle bir olayı tahmin etmesi gerektiğini ve bunun için gerekli önemlerin alınması gerektiğini savunan Fenerbahçeliler kimseye zarar gelmediği için maça moralli çıkıyorlar.

About isbilgisi

Check Also

AİLESİNİ DİNLEMEDİ DÜNYA ŞAMPİYONU OLDU

Mersin’de yaşayan Mikdat Severler, ailesinin tüm çabalarına rağmen spor tutkusundan vazgeçmedi ve atletizme devam etti. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir