Home / Spor / AYKUT KOCAMAN FENERBAHÇE’YE Mİ DÖNÜYOR

AYKUT KOCAMAN FENERBAHÇE’YE Mİ DÖNÜYOR

İsmail Kartal’ın ayrılması ile bir boşluğa düşen Fenerbahçe Spor Kulübü yeni dönem için teknik adam arayışını devam ettiriyor.

AYKUT KOCAMAN FENERBAHÇE’YE Mİ DÖNÜYOR

İsmail Kartal’ın ayrılması ile bir boşluğa düşen Fenerbahçe Spor Kulübü yeni dönem için teknik adam arayışını devam ettiriyor. Özellikle kaliteli bir adam almak için uğraşan Fenerbahçe kulübü, son olarak Aykut Kocaman ile görüşüyor diye bir dedikodu çıktı.

KONGREYE GELİP OY KULLANDI

Hala daha Torku Konyaspor takımında görevli olan Aykut Kocaman, geçtiğimiz hafta yapılan Fenerbahçe kongresine gelip oy kullanıldığı biliniyor. Aziz Yıldırım’ın kardeşi Ali Yıldırım ile çok iyi anlaşan Aykut Kocaman’ın ise son dönemlerde verdiği sinyallere bakılarak yeniden Fenerbahçe’ye dönmesi bekleniyor.

YABANCI TEKNİK ADAM BEKLENMİYOR

Yabancı teknik adamı “ RİSK “ olarak gören Fenerbahçe yönetimi, yerli bir teknik adam ile anlaşmak istediğini belirtiyor. Özellikle bu yönde adımlarını atan Fenerbahçe yönetiminin Aykut Kocaman ile anlaşması umuluyor. Sosyal medya üzerinde ise çoktan bu konular konuşulmaya başlandı.

About isbilgisi

Check Also

AİLESİNİ DİNLEMEDİ DÜNYA ŞAMPİYONU OLDU

Mersin’de yaşayan Mikdat Severler, ailesinin tüm çabalarına rağmen spor tutkusundan vazgeçmedi ve atletizme devam etti. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir