Home / Spor / ARDA TURAN FORMASINA BÜYÜK İLGİ

ARDA TURAN FORMASINA BÜYÜK İLGİ

Milli gururumuz Arda Turan’ın Barcelona’ya transfer olması ülkemizde büyük merak ve ilgi konusu olurken, İspanya’da da birçok kişi Arda Turan’a ilgi gösteriyor.

ARDA TURAN FORMASINA BÜYÜK İLGİ

Milli gururumuz Arda Turan’ın Barcelona’ya transfer olması ülkemizde büyük merak ve ilgi konusu olurken, İspanya’da da birçok kişi Arda Turan’a ilgi gösteriyor. Daha formasının numarası belli olmamasına rağmen birçok kişinin satın aldığı Arda Turan formaları adeta peynir ekmek gibi gidiyor diyebiliriz.

24 BİN ADET SATILDI

Arda Turan’ın transfer haberinin yapılmasının ardından çıkartılan yeni formaların tamamına yakını satıldı. Arda Tura forması almak isteyenlere hemen orada yeni olarak basılan formalarla birlikte bugüne kadar 24 bin adet forma satıldı.

VİDEOSU BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Arda Turan formanın yapımını videoya alan ve internete yükleyen Barcelona bu video sayesinde de hem formaya hem de Arda’ya karşı büyük ilgi topladı. İlginin her geçen gün arttığı Barcelona’da ise Arda’nın numarası kaç olacak diye yarış başladı.

About isbilgisi

Check Also

AİLESİNİ DİNLEMEDİ DÜNYA ŞAMPİYONU OLDU

Mersin’de yaşayan Mikdat Severler, ailesinin tüm çabalarına rağmen spor tutkusundan vazgeçmedi ve atletizme devam etti. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir