Zonguldak Filyos Belediye Başkanlığı KPSS Şartsız Sözleşmeli Personel Alıyor
Ana Sayfa Sözleşmeli Personel Alımı 14 Şubat 2017 09:12:42

Zonguldak Filyos Belediye Başkanlığı KPSS Şartsız Sözleşmeli Personel Alıyor

Zonguldak Filyos Belediye Başkanlığı, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla Sözleşmeli personel alım ilanını yayınladı.

Zonguldak İli Çaycuma İlçesi Filyos Belediye Başkanlığı, bünyesinde görevlendirilmek üzere Sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu.

Devlet Personel Başkanlığı resmi web sayfası üzerinden yapılan Sözleşmeli personel alımında ilana başvuru yapacak olan adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde bulunan şartlara sahip olmaları gerekiyor. İlana başvuru yapacak olan adaylara gerekli tüm bilgi ve detaylar haberimizde verilmiştir.

ALINACAK PERSONEL:

İnşaat Mühendisi alımı yapılacaktır.

GEREKLİ BELGELER:

Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı veya fotokopisi, Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi, Sağlık raporu (Aile Hekimliğinden), Son altı ay içinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Yerleşim yeri belgesi ile başvuru yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinin A fıkrasında belirtilen şartları taşıyor olmak, Sağlık açısından herhangi bir rahatsızlığı olmamak, çalışma şartlarına uygun olmak, Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tescil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma. Devlet sırlarını açığa verme, suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak, Çaycuma İlçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. (İlan tarihi itibari ile yapılan adres değişiklikleri geçersiz sayılacaktır.) Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Mesleğinde en az 5 yıl deneyimli olmak, 7- Adayların en az 4 yıllık İnşaat Mühendisliği bölümü fakültelerinden birini bitirmiş olmak, Başka bir kamu kurumunda sözleşmeli olarak çalışıyor olmamak şartlarına sahip personel alımı yapılacaktır.

FİLYOS Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları; 13 Şubat 2017 Pazartesi günü saat 08.30 ile 15 Şubat 2017 Çarşamba günü saat 17:00’a kadar Filyos Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne yapılacaktır.

Sözlü Mülakat Sınav Tarihi: 17 Şubat 2017 Cuma günü saat: 14:00

Yer: Filyos Belediyesi Hizmet Binası Toplantı Salonu

FİLYOS Belediyesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı ve Detaylar İçin TIKLAYIN.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.