Yeşilli Belediyesi 24 İşci Alımı

30 Temmuz 2016 Cumartesi, 09:34
Yeşilli Belediyesi 24 İşci Alımı

Yeşilli Belediyesi Bünyesinde İstihdam Etmek Üzere 24 beden işçisi alımı yapacağını bildirdi.

Yeşilli Belediyesi Bünyesinde İstihdam edilecek 24 beden işçisinin son başvuru tarihi olan 01.08.2016 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir.


İstihdam edilecek pozisyon kadın adaylarda okur yazar şartı ararken erkek adaylarda önlisans olma şartı aranmaktadır. Adayların talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.


Başvurulara müracaat eden ve nihai listede bulunan adaylar, eğitim durumu öncelik  durumu gibi koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce kamu kuruluşuna bildirmek zorundadır.


Bu durumları belgelemeyen veya yanlış bilgi verenler listeden çıkartılacak ve sıralamadı ki diğer adaylar dahil edilecektir.


Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya istekte bulunanların başvuru işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşun yasal işlem yapma hakkının saklıdır.
Son başvuru tarihi resmi tatile girmesi sebebi n’den dolayı  adaylar başvurularını bir sonraki iş gününde yapmaları halinde kabul edilecektir. 


Başvuruya müracaat eden ve kamu kuruluşuna isimleri bildirilen adaylara sınavın yeri ve zamanı istihdam yapacak kurum tarafından yazılı olarak bildirilecektir. Şartlara uyan ve işgücü talebine uyarak kabul edilen adayların tümü noter huzurunda kura çekimi yapılması için işverene gönderilecektir.


Öncelik hakkı bulunan adayların başvuruda bulunabilmesi ancak bu hakkı ikinci kez kullanamaması belirtilmiştir.


Yeşilli Belediye Başkanlığı temizlik hizmetleri Müdürlüğü’nde Yeşilli İlçesi genel temizlik işlerinde çalıştırılacaktır. Bu niteliği taşıyan işçi geçici zamanlı olarak yıl içerisinde 5 ay 29 gün süreyle çalıştırılacaktır.

Kura Bilgileri
Kura Yeri :Yeşilli Belediye Başknalığı Hizmet Binası
Kura Tarihi :11.08.2016
Kura Saat Dilimi:11:00 – 12:00

İlanın Tamamını Görmek İçin Aşağıdaki Linke Bakabilirsiniz.
http://www.iskur.gov.tr/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.