Uludağ Üniversitesi 6 Hemşire Alıyor

24 Mart 2016 Perşembe, 11:57
Uludağ Üniversitesi 6 Hemşire Alıyor

Kurumun geliştirme merkezinde görev başı yapacak sözleşmeli personeller alınacaktır.

  Uludağ Üniversitesi 6 Hemşire Alıyor

Üniversite geliştirme merkezinde görev almak üzere sözleşmeli olarak personel alınacaktır. Hemşire meslek koluna ait gerçekleştirilecek alımlara yönelik, ilan şartlarına ve niteliklerine tam uygunluğu olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecek, değerlendirmeye alınmayacaktır. Adayların tüm ilan niteliklerini barındırmaları gerekmektedir.

BAŞVURU ŞARTLARI VE NİTELİKLERİ

2014 yılı KPSS B grubu P3 puanı esasa tabi tutulacaktır.

Kişilerin herhangi bir kamu kurum veya kuruluşunda çalışmıyor olması gerekmektedir.

Erkek adaylar için askerlik ilişiğinin bulunmaması,

Yüz kızartıcı bir suçdan dolayı yargılanma, para cezasına çevrilme veya herhangi bir adli soruşturması bulunmamak şartları aranmaktadır.

Uludağ Üniversitesi 6 hemşire alıyor, başvuracak adaylara yönelik nitelikler ise şu şekilde belirtilmiştir:

Fakülte ve Yüksekokulların 4 yıl eğitim veren Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu bölümlerinden birinden mezun olmuş olmak gerekmektedir.

Yayımlanan iş ilanına başvuruda bulunmak isteyen adayların başvurularını bizzat yapmaları gerekmektedir. İnsan Kaynaklarından temin edilecek İş Başvuru Formu ile beraber İnsan Kaynakları birimine başvuruların yapılması gerekmektedir. Adayların posta yoluyla yapacakları başvurular kabul edilmeyecek, değerlendirmeye tabi tutulmayacaktır.

Kişilerin başvuru işlemleri bizzat müracat edildiğinde gerçekleştirilecektir. Başvuruda istenilen belgeler; diploma aslı ve fotokopisi, KPSS sonuç bilgisi, kimlik fotokopisi ve fotoğraf şeklindedir. İlana başvuruları onaylanmış adaylar; www.uludag.edu.tr adresinde duyurularak ilan edileceklerdir. Resmi web sitesi üzerinde yayınlanan tebligat niteliği taşıyacağı için, adrese yazılı tebligat gönderilmeyecektir.


İlana son başvuru tarihi 07.04 .2016 olarak belirtilmiştir.


Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.