Trakya Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Devam Ediyor

Trakya Üniversitesi Rektörlüğü, bünyesinde görevlendirilmek üzere Sözleşmeli personel alım ilanını yayınladı. Hemşire ve Teknisyen pozisyonlarında alınacak personellerin en az Lise mezunu olma şartı aranıyor.

Sözleşmeli personel alımına başvuru yapacak olan adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde bulunan şartlara sahip olmaları gerekiyor. Üniversite Sözleşmeli personel alımı için başvurular devam ediyor.

ALINACAK PERSONEL:

Hemşire ve Teknisyen alımı yapılacaktır.

GEREKLİ BELGELER:

Nüfus cüzdanı fotokopisi, Diploma veya çıkış belgelerinin fotokopisi, 2016 KPSSP3 puanını gösteren belge ( Hemşire için), 2016 KPSSP94 puanını gösteren belge ( Teknisyen için), En az 10 yıl çalışmaya ilişkin belge ve diğer istenen belgeler (Teknisyen için), 1 adet fotoğraf ile birlikte Trakya Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

657 Sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Hemşire ünvanı için; nöbet usulü çalışmaya engel hali bulunmamak, Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak şartlarına sahip personel alımı yapılacaktır.

İlanın Detayları İçin TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir