TİKA – Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 2015

08 Mayıs 2015 Cuma, 15:57
TİKA - Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 2015

Türk İşbirliği Ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Türk İşbirliği Ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 2015

Türk İşbirliği Ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı yaptığı açıklamada 20 adet sözleşmeli personel alacağını duyurdu. Alım yapacak olan Başkanlık, 3 Mayıs 2015 – 20 Mayıs 2015 tarihleri arasında başvuruları almaktadır. Başvuruları alacak olan başkanlık, tüm personeli sözleşmeli olarak alacağını duyurdu. Birçok şart yayınlayan Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı şartları da tek tek verdi.

ŞARTLAR

– 4 yıllık bir bölümden mezun olmak,
– Yabancı Dil Sınavı olan YDS üzerinden geçerli puanı almış olmak,
– İngilizce, Fransızca, Arapça ve Rusça dillerinden bir tanesine hakim olmak aranan ilk şartlar arasında yer almaktadır.

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı alım yapacağı kişileri farklı gruplara ayırmıştır. Ayırdığı gruplarda kişilerin hangi bölümlerden ve hangi özel şartları yerine getirmesi konusunda da birçok bilgi vermiştir. Kılavuz üzerinden tüm bu bilgiler edinilebilir.

BAŞVURU

Adayların aşağıda yer alan başvuru evraklar ile birlikte en geç 20 Mayıs 2015 günü mesai bitimine (saat 18.00) kadar TĠKA İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Atatürk Bulvarı No:15 Ulus/ANKARA adresine Şahsen veya posta yolu ile başvurması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan müracaatlar ile postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

BAŞVURU İÇİN BELGELER

– Başvuru formu,
– Diploma aslı ve fotokopisi,
– Kimlik fotokopisi,
– Sivil kaydı,
– Sağlık Belgesi (devamlı çalışabileceğine dair),
– Erkekler için terhis belgesi,
– Yeni çekilmiş 2 adet fotoğraf,
– El yazısı ile yazılmış CV istenen belgeler arasında yer almaktadır.

Mülakat sınavından önce yabancı dil yeterliliğini gösterir belgesi olmayan adaylar için ihtiyaç halinde 22 Mayıs 2015 Cuma günü Başkanlıkça İngilizce, Fransızca, Rusça ve Arapça Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavı yapılacaktır. Başkanlıkça yapılan yabancı dil sınavından 1. gruptan başvuranlar için 80 ve üzeri puan alanlar, diğer gruplardan başvuranlar için 70 ve üzeri puan alanlar başarılı kabul edilecektir. Mülakata girmeye hak kazanan adaylar Başkanlıkça belirtilen yer ve saatte, nüfus cüzdanı veya sürücü kimlik belgesi gibi fotoğraflı ve onaylı bir kimlik belgesiyle hazır bulunacaklardır.

İLANIN TAM METNİ İÇİN TIKLAYIN.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.