T.C Dışişleri Bakanlığı Sözleşmeli Sekreter Alımı

26 Nisan 2016 Salı, 11:00

T.C Dışişleri Bakanlığı Kampala Büyükelçiliği Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapacak  Dışişleri Bakanlığı , Kampala Büyükelçiliği’nde görevlendirmek üzere Sözleşmeli Türk Uyruklu Sekreter Alımı için ilana çıktı. Bir hayli zorlu başvuru şartları olan ilanda en belirgin şart ise, çok iyi derecede Türkçe’den İngilizce’ye ve İngilizce’den Türkçe’ye çeviri yapabiliyor olmak gerekmektedir.

T.C Dışişleri Bakanlığı Sözleşmeli Sekreter Alımı ilanı için başvuracak adaylar yazılı ve sözlü sınava Kampala Büyükelçiliği’nde gireceklerdir. Başvuru sırasında posta ile de başvuru kabul edilmektedir.

ALINACAK PERSONEL
-Sekreter: 1 Kişi

ŞARTLAR

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
– Sınav tarihi itibariyle 41 yaşından gün almamış olmak,
– En az lise veya dengi okulları ile bu okullarla eşdeğer olduğu Milli Eğitim Bakanlığınca onaylanmış yabancı okullardan mezun olmak,
– Kamu haklarından yoksun bulunmamak,
– Erkekler için askerliğini yapmış olmak veya yapmış sayılmak,
– Her türlü iklim koşullarında görev yapmaya engel durumu bulunmadığını sağlık kuruluraporu ile belgelemek (Sağlık Kurulu Raporu istihdam edilecek adaylardan istenir),
– Çok iyi derecede İngilizce ve Türkçe bilmek,
– Bilgisayar kullanabilmek. 

T.C Dışişleri Bakanlığı Sözleşmeli Sekreter Alımı için başvurular en geç 27 Mayıs 2016 mesai sonuna kadar devam edecektir. Posta ile yapılacak başvurularda son başvuru tarihinin geçmemesine dikkat edilmesi gerekmektedir.

İlanın tam metni için tıklayınızYorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.