Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımında Son Günler
Ana Sayfa Sözleşmeli Personel Alımı 9 Şubat 2017 11:21:27

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımında Son Günler

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, geçtiğimiz günlerde bünyesinde görevlendirilmek üzere Sözleşmeli personel alım ilanını yayınlamıştı. İlana başvuru yapmak için son günlere gelindi.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, bünyesinde görevlendirilmek üzere Sözleşmeli personel alım ilanını yayınladı. Ocak ayında yayınlanan ilana başvurular 06 Şubat 2017 tarihinde başlamıştı. Sözleşmeli personel alım ilanına başvurular 10 Şubat 2017 tarihinde sona eriyor.

Devlet Personel Başkanlığı resmi web sayfası üzerinden yayınlanan personel alım ilanında Tekniker ve Büro Personeli pozisyonunda 54 Sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. İlana başvurular sona eriyor. İlana kimler başvurabilir? Şartlar neler?

ALINACAK PERSONEL:

54 Tekniker ve Büro Personeli alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü personel alım ilanına başvuruda bulunmak için, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin (A) fıkrasının 4, 5, 6, 7 ve 8 inci bentlerinde belirtilen şartlara sahip olmak, Lisans mezunları için 2016 yılı KPSS P3 (B) puan türü, Önlisans mezunları için 2016 yılı KPSS P93 (B) puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” hükmüne uygun olmak gerekiyor.

ADAYLARDA ARANILAN ÖZEL ŞARTLAR:

Tekniker için, İki (2) yıllık Meslek Yüksek Okullarının Tapu Kadastro/Tapu ve Kadastro Bölümünden mezun olmak.

Büro Personeli için, (4) yıllık Yüksek Okullarının Tapu Kadastro bölümünden veya iki (2) yıllık Meslek Yüksek Okullarının Tapu Kadastro/Tapu ve Kadastro Bölümünden mezun olmak.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Personel Alım İlanına Başvurular, Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüklerinden (*) herhangi birine yalnız bir unvan için, 10 Şubat 2017 tarihine kadar mesai bitimi saat:17:00 kadar (www.tkgm.gov.tr) adresinden temin edilerek doldurulacak olan “Sözleşmeli Personel (4/B) Başvuru Talep Formu” ve bu formda belirtilen belgeler ibraz edilmek suretiyle şahsen yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İlanın Detayları İçin TIKLAYIN.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.