Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başladı
Ana Sayfa Sözleşmeli Personel Alımı 6 Şubat 2017 09:39:38

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başladı

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla 54 Sözleşmeli personel alımı ilanını yayınlamıştı. İlana başvurular 06 Şubat 2017 bugün başladı.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından verilen ilana göre, bünyesinde görevlendirilmek üzere Büro Personeli ve Tekniker pozisyonunda 54 Sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, Devlet Personel Başkanlığı resmi web sayfası üzerinden sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. 30 Ocak tarihinde yayınlanan Sözleşmeli personel alım ilanına başvurular 06 Şubat 2017 (bugün) itibariyle başladı. İlana kimler başvurabilir? Başvuru şartları neler?

ALINACAK PERSONEL:

Tekniker ve Büro Personeli alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü personel alım ilanına başvuruda bulunmak için, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin (A) fıkrasının 4, 5, 6, 7 ve 8 inci bentlerinde belirtilen şartlara sahip olmak, Lisans mezunları için 2016 yılı KPSS P3 (B) puan türü, Önlisans mezunları için 2016 yılı KPSS P93 (B) puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” hükmüne uygun olmak gerekiyor.

ÖZEL ŞARTLAR:

Büro Personeli:Dört (4) yıllık Yüksek Okullarının Tapu Kadastro bölümünden veya iki (2) yıllık Meslek Yüksek Okullarının Tapu Kadastro/Tapu ve Kadastro Bölümünden mezun olmak.

Tekniker: İki (2) yıllık Meslek Yüksek Okullarının Tapu Kadastro/Tapu ve Kadastro Bölümünden mezun olmak.

İlana Başvurular Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüklerinden (*) herhangi birine yalnız bir unvan için, 06 Şubat 2017 – 10 Şubat 2017 tarihleri arasında mesai bitimine saat:17:00 kadar (www.tkgm.gov.tr) adresinden temin edilerek doldurulacak olan “Sözleşmeli Personel (4/B) Başvuru Talep Formu” ve bu formda belirtilen belgeler ibraz edilmek suretiyle şahsen yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İlanın Detayları İçin TIKLAYINIZ.

Android uygulamamızı indirmek için TIKLAYIN.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.