Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alım İlanında Son Gün
Ana Sayfa Sözleşmeli Personel Alımı 10 Şubat 2017 09:45:12

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alım İlanında Son Gün

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, bünyesinde görevlendirilmek üzere Sözleşmeli personel alım ilanını yayınlamıştı. Ocak ayında yayınlanan ilana başvurular bugün sona eriyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, Devlet Personel Başkanlığı resmi web sayfası üzerinden Sözleşmeli personel alım ilanını yayınlamıştı. İlana başvuru yapacak olan adayların belirli şartlara sahip olmaları gerekiyor.

Merkez ve Taşra Birimlerinde çalıştırılmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde bulunan şartlara sahip olmaları gerekiyor. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Sözleşmeli personel alımında başvurular bugün sona eriyor.

ALINACAK PERSONEL:

54 Tekniker ve Büro Personeli alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin (A) fıkrasının 4, 5, 6, 7 ve 8 inci bentlerinde belirtilen şartlara sahip olmak, Lisans mezunları için 2016 yılı KPSS P3 (B) puan türü, Önlisans mezunları için 2016 yılı KPSS P93 (B) puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” hükmüne uygun olmak gerekiyor.

ÖZEL ŞARTLAR:

Büro Personeli;  (4) yıllık Yüksek Okullarının Tapu Kadastro bölümünden veya iki (2) yıllık Meslek Yüksek Okullarının Tapu Kadastro/Tapu ve Kadastro Bölümünden mezun olmak.

Tekniker; İki (2) yıllık Meslek Yüksek Okullarının Tapu Kadastro/Tapu ve Kadastro Bölümünden mezun olmak.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Personel Alım İlanına Başvurular, Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüklerinden (*) herhangi birine yalnız bir unvan için, 10 Şubat 2017 (bugün) mesai bitimi saat:17:00 kadar yapılacaktır. (www.tkgm.gov.tr) adresinden temin edilerek doldurulacak olan “Sözleşmeli Personel (4/B) Başvuru Talep Formu” ve bu formda belirtilen belgeler ibraz edilmek suretiyle şahsen yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İlanın Detayları İçin TIKLAYIN.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.