Süleyman Demirel Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Süleyman Demirel Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Süleyman Demirel Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Süleyman Demirel Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

10 Haziran 2016 Cuma 10:22
Süleyman Demirel Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Süleyman Demirel Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı.Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayınlanan ilanda sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu.Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde çalıştırılmak üzere, 2014 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle sözleşmeli personel alınacak.ALINACAK POZİSYONLAR


-HEMŞİREALINACAK KİŞİ SAYISI

-Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programından mezun 2 kişi

-Ortaöğretim Kurumlarının Hemşirelik, Ebelik Sağlık, Memurluğu Alanı, Ebelik Dalı veya
Hemşirelik,Ebelik,Sağlık Memurluğu Alanı,Ebelik Hemşirelik Dalından mezun 2 kişiARANILAN ŞARTLAR

-T.C. Vatandaşı olmak.

-Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

-Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı

suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

-Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya erteletmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

-657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

-657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi gereğince, sözleşmeli olarak istihdam edilenler hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı

feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren en az bir yıl geçmiş olmak,

-657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 40 ıncı maddesindeki yaş şartını taşımak.

-2014 KPSS (B) grubu sınavlardan lisans mezunları için KPSSP3, ortaöğretim mezunları için KPSSP94 puanı esas alınacaktır.

-Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.BAŞVURU

Son başvuru tarihi 24 Haziran 2016. Süleyman Demirel Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016 ilanı hakkında detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ.Tüm kamu haberleri ve özel sektör alımlarından haberdar olmak için sitemiz isbilgisi.com'u güncel olarak takip edebilirsiniz.

Son Güncelleme: 10.06.2016 10:22
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.