Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alım İlanı 2016

29 Haziran 2016 Çarşamba, 10:18

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alıyor.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayınlanan ilanında sözleşmeli personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan ilana göre Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere 11 adet sözleşmeli personel alımı gerçekleşecek. 29 Haziran 2016 tarihinde başlayan başvurular 18 Temmuz 2016 tarihinde sona erecek. 

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

-HAVA TRAFİK KONTROLÖRÜ
-KONTROL PİLOTU
-MÜHENDİS
-UÇUŞ TABİBİ

ALIM YAPILACAK PERSONEL SAYISI
-11 Sözleşmeli Personel

ŞARTLAR
Her pozisyon için ayrı ayrı birçok şart bulunmaktadır. Her biri için tecrübe isteyen Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü alımlar ile ilgili şartlarını da kılavuz üzerinde vermiştir.


BAŞVURU

Başvurular en geç 18.07.2016 Pazartesi günü saat 16:00 ‘a kadar http://web.shgm.gov.tr/tr/preview/5151-4b-hizmet-sozlesmeli-personel-is-basvuruformu web adresinden yapılacaktır. 

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alım İlanı 2016 Detaylı Bilgi ve Başvuru Kılavuzu için TIKLAYINIZ.

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı indirerek her an haberdar olabilirsiniz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.