Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü En Az İlkokul Mezunu Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü; personel alım ilanlarına bir yenisini ekledi. İlgilenen adaylar için gerekli tüm bilgi ve detaylar haberimizde;

25 Ekim 2016 Salı, 11:54

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü;

Samsun Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla Sözleşmeli personel alım ilanını yayınladı. Yapılan ilana göre Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil/Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 2 Atölye Elemanı (1 Sahne Makinisti, 1 Marangoz) alınacaktır. İşte detaylar;

Alınacak Personel:

  • Sahne Makinisti

Gerekli Belgeler:

  • Özgeçmiş
  • Başvuru dilekçesi
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi – Diploma örneği
  • 5 yıl deneyim belgesi (marangoz için)
  • Kalfalık belgesi (marangoz için)

Genel Açıklama: Genel Müdürlükte, Genel Müdür veya Genel Müdür Yardımcısı başkanlığında, Sanat Teknik Müdürü ve Genel Müdür tarafından branşlarıyla ilgili belirlenecek en az bir kişiden oluşan en az üç kişilik komisyon tarafından; Müdürlüklerde ise Müdür veya Yardımcısının başkanlığında, Sanat Teknik Müdür ve Müdür tarafından branşlarıyla ilgili belirlenecek en az bir kişiden oluşan en az üç kişilik komisyon tarafından değerlendirmeye tabi tutularak belirlenir.

Samsun Devlet Opera ve Balesi personel alım ilanı başvuruları; 24 Ekim- 31 Ekim 2016 tarihleri arasında “Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Atatürk Bulvarı Kale Mh. No:167 Atatürk Kültür Merkezi İlkadım/SAMSUN” adresine şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır.

Samsun Devlet Opera ve Balesi personel alım ilanı sınav süreci; 18 Kasım 2016‘da marangoz için 09.00‘da, sahne makinisti için 14.00’da “Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Atatürk Bulvarı Kale Mh. No:167 Atatürk Kültür Merkezi İlkadım/SAMSUN” adresinde yapılacaktır.

Samsun Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü personel alım ilan ve detaylar için TIKLAYIN.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.