PTT Sözleşmeli Personel Alıyor
Ana Sayfa Sözleşmeli Personel Alımı 9 Şubat 2017 08:49:53

PTT Sözleşmeli Personel Alıyor

PTT, Devlet Personel Başkanlığı resmi web sayfası üzerinden Sözleşmeli personel alım ilanını yayınladı. PTT personel alım ilanına dair tüm detaylar haberimizde verilmiştir.

T.C Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT), Taşra Teşkilatına, 657 sayılı Kanun ve diğer kanunların sözleşmeli personel hakkındaki hükümlerine tabi olmaksızın “Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketinde Çalıştırılacak İdari Hizmet Sözleşmeli Personel Hakkında Yönetmelik” hükümleri uyarınca istihdam edilmek üzere Sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Devlet Personel Başkanlığı resmi web sayfası üzerinden yayınlanan ilanda, Taşra Teşkilatında görev yapmak üzere Gişe ve Büro Görevlisi ile Dağıtıcı unvanlı “İdari Hizmet Sözleşmeli Personel” alınacaktır. İlana kimler başvurabilir? Başvuru şartları neler?

ALINACAK PERSONEL:

PTT bünyesinde görevlendirilmek üzere Gişe Görevlisi, Büro Görevlisi ve Dağıtıcı pozisyonlarında personel alımı yapılacak.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, On sekiz yaşını tamamlamış ve otuz beş yaşından gün almamış olmak, Kamu haklarından yasaklı bulunmamak, Adli sicil kaydı temiz olmak, Askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş olmak veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya erteletmiş olmak, ) Başka kuruluşlara karşı mecburi hizmet yükümlülüğü bulunmamak, Yapılacak sözlü sınavda başarılı olmak, Belirtilen öğrenim şartlarına sahip olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurum veya kuruluşundan emekli olmamak, Daha önce çalıştıkları kamu kurum veya kuruluşlarından disiplin cezası ile işten çıkarılmış olmamak, ) 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmak şartlarına sahip olmaları gerekiyor.

PTT Sözleşmeli Personel Alım İlanı Başvuruları, Başvurular, 13 Şubat 2017 – 18 Şubat 2017 tarihleri arasında Şirketimizin www.ptt.gov.tr ve http://ik.ptt.gov.tr internet adreslerinden yapılacaktır.

PTT Sözleşmeli Personel Alım İlanı ve Detaylar İçin TIKLAYIN.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.