ÖSYM Sözleşmeli Personel Alım İlanı 2016

30 Mayıs 2016 Pazartesi, 17:07
ÖSYM Sözleşmeli Personel Alım İlanı 2016

ÖSYM Sözleşmeli Personeli Alımı yapmak için duyuru yayınladı.ÖSYM Sözleşmeli Personeli Alımı yapmak için duyuru yayınladı. ÖSYM kurumu hepimizin bildiği gibi Türkiye genelinde bir çok sınavı düzenleyen kurumdur. Sınav sorularını hazırlayan, sınav yerlerini belirleyen bu sınavları yapıp sonuçlarını açıklayan ve bu sonuçlar sayesinde insanların devlet kurumlarına, üniversitelere ve daha bir çok farklı yerlere girebilmelerini sağlayan sınavları yapan kurumdur. 


Başvuru Tarihi : 30.05.2016-15.06.2016
Başvuru Adresi : ÖSYM AİS

ÖSYM kurumu da bir devlet kurumudur. Bu devlet kurumunda çalışan kişiler diğer devlet kurumlarında ki haklar gibi hepsinden yararlanmaktadırlar. ÖSYM bilişim birimine personel açığı sebebiyle yeni çalışacak kişiler alacaktır.


ALINACAK PERSONEL
– NET YAZILIM MÜHENDİSİ:2 Kişi
– JAVA YAZILIM MÜHENDİSİ: 1 Kişi,
 AĞ ve SİSTEM GÜVENLİĞİ UZMANI: 1 Kişi.
– AĞ ve SİSTEM UZMANI: 3 Kişi.

Başvuru Şartları
– 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yazılı genel koşulları taşımak,
– Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kuramlarından mezun olmak,
– İyi derecede yazılı / sözlü İngilizce bilmek,
– Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya muaf olmak.

ÖSYM Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı
 hakkında daha fazla bilgi almak isteyen adaylar kılavuzu inceleyebilir ve sınav ile ilgili de birçok bilgiyi buradan edinebilirler.

Kılavuza ulaşmak için buraya tıklayın.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.