ÖSYM Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı

05 Aralık 2015 Cumartesi, 18:30
ÖSYM Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı

ÖSYM Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı yapılacaktır.

ÖSYM Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı yapılacaktır. ÖSYM kurumu hepimizin bildiği gibi Türkiye genelinde bir çok sınavı düzenleyen kurumdur. Sınav sorularını hazırlayan, sınav yerlerini belirleyen bu sınavları yapıp sonuçlarını açıklayan ve bu sonuçlar sayesinde insanların devlet kurumlarına, üniversitelere ve daha bir çok farklı yerlere girebilmelerini sağlayan sınavları yapan kurumdur.

Başvuru Tarihi : 03.12.2015 – 18.12.2015
Başvuru Adresi : ÖSYM AİS

ÖSYM kurumu da bir devlet kurumudur. Bu devlet kurumunda çalışan kişiler diğer devlet kurumlarında ki haklar gibi hepsinden yararlanmaktadırlar. ÖSYM bilişim birimine personel açığı sebebiyle yeni çalışacak kişiler alacaktır.


ALINACAK PERSONEL
– JAVA YAZILIM MÜHENDİSİ: 3 Kişi,
– VERİTABANI YÖNETİCİSİ: 1 Kişi,
– AĞ ve SİSTEM Uzmanı: 1 Kişi.

Başvuru Şartları
– 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yazılı genel koşulları taşımak,
– Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kuramlarından mezun olmak,
– İyi derecede yazılı / sözlü İngilizce bilmek,
– Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya muaf olmak.

ÖSYM Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı
 hakkında daha fazla bilgi almak isteyen adaylar kılavuzu inceleyebilir ve sınav ile ilgili de birçok bilgiyi buradan edinebilirler.

Kılavuza ulaşmak için buraya tıklayın.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.