Namık Kemal Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

06 Ocak 2016 Çarşamba, 21:03
Namık Kemal Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Namık Kemal Üniversitesi yeni vermiş olduğu ilanında personel alımı yapacağını bildirdi.

Namık Kemal Üniversitesi yeni vermiş olduğu ilanında personel alımı yapacağını bildirdi. Toplamda 28 kişilik bir alım yapacak olan Namık Kemal Üniversitesi alımları ile ilgili olarak da birden fazla şart vermiştir. Vermiş olduğu şartlardan birçoğunu yerine getirilmesi durumunda alım yapacak olan Namık Kemal Üniversitesi tek bir meslek grubundan alım işlemini gerçekleştirecektir.

ALINACAK PERSONEL

Hemşire Alımı : 28 Kişi.

ŞARTLAR


– Türk vatandaşı olmak,
– Kamu haklarından mahrum kalmamış olmak,
– Hapis cezası almamış olmak,
– Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak,
– Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekli aylığı olmuyor olmak ilk aranan şartlar arasında yer almaktadır.

BAŞVURU

Adaylar müracaatlarını ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) Üniversitemiz Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçlan ÖSYM Başkanlığından Kurumumuz tarafından teyit edilecektir.

Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında Genel Hükümlere göre işlem yapılacaktır. Sadece bir unvan için başvuru yapılacaktır. Birden fazla başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır.

Başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır. Sonuçlar KPSS puan sıralaması dikkate alınarak en geç 7 iş günü içinde www.nku.edu.tr. web adresinde yayınlanacaktır. Başarılı adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evrak, başvuru zamanı ve yeri ile ilgili bilgilerin www.nku.edu.tr adresinden takip edilmesi gerekmektedir, adaylara yazılı ya da sözlü ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

İSTENEN BELGELER

– Nüfus cüzdanı,
– KPSSP94-KPSSP93 ve KPSSP3 (B) gurubu sınav sonuç belgesi,
– Diploma,
– 2 adet fotoğraf,
– Askerlik durum belgesi ilk istenen belgeler arasında yer almaktadır.

Daha fazla bilgi almak isteyen adaylar kılavuzu inceleyebilir ve bilgi alabilirler.

Kılavuza ulaşmak için buraya tıklayın.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.