Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

28 Mart 2016 Pazartesi, 09:33
Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Üniversite Rektörlüğü personel alım ilanını yayımlamış bulunmaktadır. Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Mersin Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayınlanmakta olan ilan neticesinde, sözleşmeli personel statüsünde çalışmak üzere personel alımları gerçekleştirilecektir. Alınacak olan personeller tam zamanlı olarak görev yapacaklardır.

Alımı yapılacak olan personellere ilişkin seçimler KPSS B grubu puan türü üzerinden gerçekleştirilecektir. Buradaki temel nokta KPSS puan türü üzerinden yapılacak olan sıralamadır.

ALINACAK PERSONEL:

MESLEK: HEMSİRE

Aranan Şartlar:

Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun olmak. (Lisans)

İlana başvuracak adaylarda 657 Devlet Memurları Kanunu’na uygunluk aranacaktır. Alınacak olan personellerin herhangi bir sebepten ötürü adli ceza almış olmaması gerekmektedir. Lisans mezunları adaylar KPSS P3 puan türü üzerinden sıralanacaktır. İlana başvuracak olan adaylar ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde başvurma imkanına sahiptirler.  Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016’ya başvuracak olan adaylar; Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğüne bizzat gelerek başvuru yapabileceklerdir.

Posta ile evraklarını gönderen kişilerin başvuruları kabul edilmeyecektir. Tüm adaylar şartnamede belirtilmiş olan nitelikleri taşımak durumundadırlar. Gerekli nitelikleri taşımayan adaylar, başvuru gerçekleştiremeyeceklerdir. Ayrıca tüm adayların bu niteliklerini de ibraz etmesi gerekmektedir. Kişiler ibraz etmedikçe adaylık işlemleri de gerçekleşmeyecektir. Gerçek dışı, yanıltıcı veya geçersiz evrak veren adayların da başvuruları geçersiz kalacaktır. Daha sonradan uygun olmadığı tespit edilen kişilerin de başvuruları geçersiz kılınacaktır.

İSTENEN BELGELER

Başvuru formu

Sınav sonuç kağıdı

Diploma Fotokopisi

Kimlik Fotokopisi

İlan hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayınız.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.