Maliye Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı 2016

23 Şubat 2016 Salı, 16:55
Maliye Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı 2016

Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Bilişim personeli alımı için ilana çıktı. Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Bilişim personeli alımı için ilana çıktı. Maliye Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 2014 KPSS Puan üstünlüğüne göre ve YDS puanına göre sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Maliye Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı 2016
ilanına Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olanlar başvurabilirler.

ALINACAK PERSONEL

– Bilişim Personeli : 5 Kişi

ŞARTLAR

- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları haiz olmak
– Üniversitelerin yukarıda yazılı bölümlerinden mezun olmak
– Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda en az 3 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak

Maliye Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı 2016
ilanına başvurular 01/03/2016 – 18/03/2016 tarihleri arasında http://www.muhasebat.gov.tr adresinde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli İş Talep Formu”nun doldurulmasından sonra, fotoğraf yapıştırılmak ve imzalanmak suretiyle aşağıda sayılan belgelerle birlikte, en geç 18/03/2016 tarihine kadar Muhasebat Genel Müdürlüğüne (Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü M Blok Merkez Personel Şubesi 2. Kat 214 Nolu Oda İlkadım Caddesi TBMM Karşısı Dikmen/ANKARA) elden teslim edilmek veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde postayla gönderilmek suretiyle yapılacaktır.

İlanın tam metni için buraya tıklayınızYorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.