Kocaeli Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

02 Kasım 2015 Pazartesi, 12:55

Kocaeli Üniversitesi yaptığı açıklamasında çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu.Kocaeli Üniversitesi yaptığı açıklamasında çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. Toplamda 79 kişilik bir alım yapacak olan Kocaeli Üniversitesi, 2014 KPSS (B) grubu puanına göre alım yapacaktır. Alımlarını 69 + 10 olarak iki farklı şekilde yapacak olan Kocaeli Üniversite aşağıda yer aldığı gibi işlemleri gerçekleştirecektir.

ALINACAK PERSONEL

– Hemşire: 69 Kişi (Lisans Mezunu),
– Hemşire: 10 Kişi (Sağlık Meslek Lisesi Mezunu).

ŞARTLAR

– Türk vatandaşı olmak,
– Herhangi bir hapis cezası almamış olmak,
– 18 yaşını doldurmuş olmak,
– Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak,
– Lisans mezunları için 2014 KPSS (B) grubu sınavlardan lisans mezunları için KPSSP3, Ortaöğretim mezunları için 2014 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanına sahip olmak ilk aranan şartlardandır.

BAŞVURU BELGELERİ

– 2014 KPSS sonuç belgesi,
– Nüfus cüzdanı fotokopisi,
– Diploma,
– 1 adet resim ilk istenen belgeler arasında yer almaktadır.

BAŞVURU

Adayların, ilanın yayımı tarihinden itibaren 15 inci günün mesai bitimine kadar Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Personel Bürosu Umuttepe Merkez Yerleşkesi 41380 Umuttepe-İZMİT/KOCAELİ adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru süresinin son günü resmi tatil gününe rastlaması halinde takip eden iş gününün mesai bitimine kadar (17:30) müracaat kabul edilecektir.

Daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenler kılavuzu inceleyebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Kılavuza ulaşmak için buraya tıklayın.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.