Kaynarca Sulama Birliği KPSS’ siz İşci Alımı

30 Temmuz 2016 Cumartesi, 10:06
Kaynarca Sulama Birliği KPSS’ siz İşci Alımı

Kaynarca Sulama Birliği En Az İlköğretim Şartıyla İşçi Alımı

29.08.2016 tarihinde yayımlanan beden işçisi İlanına müracaat edecek adayların son tarih olan 08.08.2016 tarihine kadar başvurularını www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden veya ilk müdürlüklerinden başvurularını gerçekleştirebilirler.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya istek’de bulanan adayların başvurusu geçersiz olması  işe alınma işleminin iptalini ilişkin kurumun ve talep sahibimi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Başvuruda bulunan adayların en az ilköğretim seviyesinde olması  gerekmektedir. Taleplere başvurup’ da nihai listeye katılabilen adayların yazılı ve sözlü sınav öncesinde bilgi ve belgelerini ibraz etmeleri gerekmektedir. 

Yanlış belge ve beyanda bulunan adayların başvuları iptal edilecek ve liste dışında kalan diğer adaylar nihai listeye dahil edilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden yani öncelikli olan adaylardan  müracaat edeNler içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

 Öncelikli adayların dikkat etmesi diğer bir kural ise öncelik hakkından ikinci  kez yararlanamayacaklarıdır.

Kuruluşlara daimi işçi veya geçici işçi talepleriyle başvurabilirler. Başvurulur’ da adrese dayalı nüfus kayıt sistemi’ de önemlidir.

Son müracaat tarihi resmi tatile denk geldiğinden sonrasındaki iş günü başvurular kabul edilecektir.

Diğer şartları’ da ise ; Baraj suyunun araziye dağıtılması, basınçlı sulama şebekesinde bakım ve onarımı ile çiftçilere dağıtılması faaliyetlerini yapabilmek, sulama kanalları bakımı ve onarımında en az 6 ay tecrübe sahibi olması ve tarımsal sulamada bilgi sahibi olması beklenmektedir.

İşe Alımlar Kura Usulüyle Placaktır.

Kura Bilgileri 

Kura Yeri : Kaynarca Sulama Birliği 

Kura Tarihi : 16.08.2016

Kurat Saat Dilimi : 10:00-11:00Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.