Jandarma Genel Komutanlığı Sözleşmeli Personel Alıyor
Ana Sayfa Sözleşmeli Personel Alımı 16 Şubat 2017 08:57:26

Jandarma Genel Komutanlığı Sözleşmeli Personel Alıyor

Jandarma Genel Komutanlığı, Devlet Personel Başkanlığı resmi web sayfası üzerinden Sözleşmeli personel alım ilanını yayınladı. İlana dair tüm detaylar haberimizde verilmiştir.

Jandarma Genel Komutanlığı, bünyesinde görevlendirilmek üzere Devlet Personel Başkanlığı resmi web sayfası üzerinden Sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adayların 4 yıllık Fakültelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları ve KPSS sınavından talep edilen puana sahip olmaları gerekiyor. İlana kimler başvurabilir? Başvuru şartları neler?

ALINACAK PERSONEL:

1 Elektronik Haberleşme ve Güvenlik Uzmanı, 1 Jemus Yazılım Geliştirme, Takip ve Denetim Uzmanı, 1 Jemus Donanım Geliştirme, İnceleme ve Takip Uzmanı, 1 Saldırı Tespit ve Önleme Uzmanı, 1 Risk Analiz ve Açıklık Tespit Uzmanı, 11 Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Sistem ve Alt Yapı Uzmanı, 1 Sistem ve Yönetim Geliştirme Uzmanı, 1 Ağ Güvenlik Cihazları Yapılandırma ve Yönetim Uzmanı, 1 Uygulama ve Veri Tabanı Güvenlik Uzmanı pozisyonlarında personel alımları yapılacaktır.

GEREKLİ BELGELER:

Diploma veya geçici mezuniyet belgesinin noter onaylı sureti, Adaya ait (2) adet nüfus cüzdanı fotokopisi,  İstenilen öğrenim durumuna göre girilmiş olan 2016 KPSS sonuç belgesi fotokopisi veya internet çıktısı,  Son üç ay içinde çekilmiş (12) adet renkli vesikalık fotoğraf, Erkek adaylar için askerlik şubelerinden alınacak Askerlik Durum Belgesi, İkametgâh Belgesi ile adaylar, yukarıda belirtilen belgeleri yarım kapak karton dosya içerisinde, diploma fotokopisi en altta olacak şekilde sıralayıp takarak getireceklerdir.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde yazılı genel koşulları taşımak,  Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda en az 3 yıllık mesleki deneyime sahip olmak,  Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek, Belge olarak öğrenilen programlama dillerinin belirtildiği onaylı lisans veya lisansüstü transkript belgesi veya mezun olunan bölümden alınan eğitimi yapılan programlama dillerini belirten onaylı yazı, çalışılan yerden alınan ve kullanılan programlama dillerini gösteren onaylı yazı veya eğitim kurumlarından alınan kurs katılım sertifikaları gibi belgeler kabul edilir, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik’te belirtilen özlük hakları ve diğer kuralları kabul etmek, Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya muaf olmak, Mevcut projelere/yazılımlara hızlı adapte olmak ve geliştirmek, güçlü iletişim ve problem çözme yeteneklerine sahip olmak, Yoğun iş ortamında, grup içinde çalışma ve paylaşım düşüncesini benimsemek, Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlara yönelebilmek ve öğrenmeye açık olmak, 10. Analitik düşünme yeteneğine sahip olmak şartlarına uygun personel alımı yapılacaktır.

Jandarma Genel Komutanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları, 15 Şubat 2017 – 10 Mart 2017 tarihleri arasında 09:00 – 17:00 saatleri arasında yapılacaktır.

Jandarma Genel Komutanlığı Sözleşmeli Personel Alım İlanı ve Detaylar İçin TIKLAYIN.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.