İTÜ En Az Lise Mezunu Sözleşmeli Personel Alımında Son Gün

İstanbul Teknik Üniversitesi, geçtiğimiz günlerde bünyesinde görevlendirilmek üzere Sözleşmeli personel alım ilanını yayınlamıştı. İlana başvurularda son güne gelindi.

Devlet Personel Başkanlığı resmi web sayfası üzerinden yayınlanan ilanda adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde bulunan şartlara sahip olmaları gerekiyor.

ALINACAK PERSONEL:

2 Mühendis, 3 Tekniker, 2 Diğer Sağlık Personeli ve 1 Teknisyen pozisyonlarında Sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

GEREKLİ BELGELER:

Diploma veya mezuniyet belgesinin fotokopisi, Nüfus Cüzdanının fotokopisi, KPSS belgesi ve başvurduğu pozisyonun gerektirdiği sertifika, çalışma belgesi, ehliyet fotokopisi ile başvuru yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde bulunan şartlara sahip olmak, Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya erteletmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak ve olumlu sonuçlanmak, Son başvuru tarihi itibariyle 40 yaşını doldurmamış olmak, Yapılacak inceleme ve soruşturma sonunda başvurulan pozisyona uygun olmalarına engel bir durumu bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı ile özürlü bulunmamak.

İlanın Detayları İçin TIKLAYIN.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ.

Kamupersoneli Android Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Kamupersoneli İOS Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir