İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

25 Haziran 2015 Perşembe, 13:36

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü yaptığı açıklamasında maaşları döner sermaye üzerinden karşılanacak olan toplamda 8 kişilik alım yapacağını açıkladı.

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü yaptığı açıklamasında maaşları döner sermaye üzerinden karşılanacak olan toplamda 8 kişilik alım yapacağını açıkladı. 8 kişilik alım yapacak olan İstanbul Üniversitesi alımlar ile iligli de birçok şart öne sürmektedir. Alım yapacağı pozisyonlar ise aşağıdaki gibi olacaktır.

– HEMŞİRE: 4 Kişi,
– DİĞER SAĞLIK PERSONELİ: 3 Kişi,

– MÜHENDİS: 1 Kişi.


Alımlarını bu pozisyonlarla yapacak olan İstanbul Üniversitesi bunlar için birde gerekli şartları hazırlamıştır. Hazırlanan şartlarda ise şunlara yer verilmiştir.

ŞARTLAR

– 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak,
– Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emekli maaşı almıyor olmak,
– 2014 KPSS P3 puan türünden gerekli puanı almış olmak,
– Tüm pozisyonlar için haftalık 40 saatlik çalışmayı kabul ediyor olmak gibi şartlar aranmaktadır.

BAŞVURU

Adayların, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) www.istanbul.edu.tr adresindeki Başvuru formunu eksiksiz doldurarak (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere Personel Daire Başkanlığınca onaylanmış) aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçları ÖSYM Başkanlığından Kurumumuz tarafından teyit edilecektir. Sadece bir pozisyon için aranılan nitelik kodu belirtilerek başvuru yapılacaktır.

GEREKLİ BELGELER

– Başvuru formu,
– Nüfus Cüzdanı,
– Diploma,
– KPSS puanı aldığına dair belge istenmektedir.

Yukarıda verilmiş olan belgeler haricinde herhangi bir belge istenmemektedir. Bu belgeleri sağlayanlar başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

İlanın tam metni için tıklayın.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.