İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

19 Kasım 2015 Perşembe, 10:39

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

İstanbul Üniversitesi vermiş olduğu yeni ilanda 4/B sözleşmeli olacak şekilde personel alımı yapacağını duyurdu. 2 farklı pozisyon için ilan vermiş olan Rektörlük, alımları ile ilgili olarak birçok şartı da beraberinde getirmiştir. Pozisyon alımları ile ilgili olarak alım şartları ve tüm bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ALINACAK PERSONEL

– SAĞLIK TEKNİKERİ: 4 Kişi,
– HEMŞİRE: 100 Kişi.

ŞARTLAR

– 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,
– Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan maaş almıyor olmak,
– Lisans mezunları için 2014 KPSS-P3 puan türünden 55 ve üzere puanı; Önlisans mezunları için 2014 KPSS-P93 puanına sahip olmak ilk aranan şartlardır.

BAŞVURU

Adayların, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (17:00’a kadar) www.istanbul.edu.tr adresindeki Başvuru formunu eksiksiz doldurarak (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere Personel Daire Başkanlığınca onaylanmış) aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçları ÖSYM Başkanlığından Kurumumuz tarafından teyit edilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında Genel Hükümlere göre işlem yapılacaktır.

İSTENEN BELGELER

– Başvuru formu,

– Nüfus cüzdanı fotokopisi,
– Diploma,
– KPSS B grubu sonucu ilk istenen belgelerdir.

Daha fazla bilgi almak isteyenler kılavuzu inceleyebilirler.

Kılavuza ulaşmak için buraya tıklayın.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.