İstanbul Üniversitesi 108 Sözleşmeli Personel Alım İlanı

19 Şubat 2016 Cuma, 11:07
İstanbul Üniversitesi 108 Sözleşmeli Personel Alım İlanı

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü tarafından verilen ilana göre 108 sözleşmeli personel alınacağı duyuruldu. İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü tarafından verilen ilana göre 108 sözleşmeli personel alınacağı duyuruldu. Başvuracak kişiler özel bütçe ve döner sermaye bütçesinden alınacaktır.  2014 KPSS puan türünden 55 ve üzeri alanlar ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olanlar bu ilanlara başvurabilirler.

İstanbul Üniversitesi 108 Sözleşmeli Personel Alım İlanında şu an için Hemşire ve sağlık teknikeri alımı yapılacaktır. BAşvuracak adayların Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş ve Lisans mezunları için 2014 KPSS-P3 puan türü, On Lisans mezunları için 2014 KPSS P93 puan türü esas alınacaktır.

ALINACAK PERSONEL

– Hemşire: 106 Kişi
– Sağlık Teknikeri: 2 Kişi

ŞARTLAR

– Başvuracak adaylarda yukanda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak.
– Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
– Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dahil) şartını kabul etmek.

İstanbul Üniversitesi 108 Sözleşmeli Personel Alım İlanı için ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) www.istanbul.edu.tr adresindeki Başvuru formunu eksiksiz doldurarak (notertasdikli veya aslı görülmek üzere Personel Daire Başkanlığınca onaylanmış) aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

İlanın tam metni için buraya tıklayınızYorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.