İçişleri Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı

25 Kasım 2015 Çarşamba, 19:35
İçişleri Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı

İçişleri Bakanlığı yeni verdiği ilanında çok sayıda sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı.

İçişleri Bakanlığı yeni verdiği ilanında çok sayıda sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Açıklanmış olan rakamlara göre toplamda 13 kişiyi işe alacak olan İçişleri Bakanlığı, verdiği şartları yerine getiren kişileri işe alacaktır. Ayrıca KPSS şartı olan alımlarında KPSS’ye girmiş ve istenilen puan türünden puanı almış olmanız gerekmektedir.

ALINACAK PERSONEL

– Bilişim Personeli alımı : 13 Kişi.

ŞARTLAR

– 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,
– Fakültelerin kılavuzda belirtilen bölümlerinden mezun olmuş olmak,
– Bilgisayar konusunda en az 2 yıllık tecrübesinin olduğunu ispatlamak,
– Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak ilk aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Ayrıca her bir pozisyon için farklı olarak özel şartlar istenmektedir. İstenen bu özel şartlar ile ilgili bilgileri ise kılavuz üzerinden öğrenebilirsiniz.

BAŞVURU

Başvurular, 01/12/2015-16/12/2015 tarihleri arasında www.icisleri.gov.tr ve www.icisleribilgiislem.gov.tr adresinde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru Formunun” doldurulmasından sonra, fotoğraf yapıştırılmak ve imzalanmak suretiyle aşağıda sayılan belgelerle birlikte, en geç 16/12/2015 tarihi saat 18:00’a kadar Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına (İçişleri Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı – İnönü Bulvarı No:4 Bakanlıklar/ANKARA) elden teslim edilmek veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde postayla gönderilmek suretiyle yapılacaktır.

Adaylar en fazla 2 (iki) pozisyon için başvuru yapabilecekler.

İSTENEN BELGELER

– Başvuru formu,
– Diploma,
– 2014-2015 KPSS P3 sınav sonuç belgesi (KPSS sınav sonuç belgesi ibraz etmeyenlerin puanı yetmiş (70) kabul edilecektir.),
– İngilizce dilinde Kamu Personeli Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavından (KPDS-YDS vs.) alınan puanı veya bu dilde yapılan diğer yabancı dil sınavlarından alınan ve Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen KPDS dengi puanı gösterir belge istenmektedir.

Daha fazla bilgi almak isteyen adaylar, kılavuzu inceleyebilir ve tüm detayları öğrenebilirler.

Kılavuza ulaşmak için buraya tıklayın.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.