Harran Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

22 Aralık 2015 Salı, 09:49
Harran Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Harran Üniversitesi verdiği yeni ilanında sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurmuştur.

Harran Üniversitesi verdiği yeni ilanında sözleşmeli personel alımı 2016 yapacağını duyurmuştur. Alımlarını sağlık çalışanlarına yönelik yapacak olan Harran Üniversitesi toplamda 112 kişilik alım yapacağını duyurmuştur. Alımlarında birden fazla kriteri göz önünde bulunduracak olan Harran Üniversitesi alımlara yönelik birçok bilgiyi de peşin sıra vermiştir. Alımlarında öncelikli olarak kimleri işe alacağını belirleyen Harran Üniversitesi aşağıda yer alan bilgiler doğrultusunda alımlarını yapacaktır.

ALINACAK PERSONEL

– Hemşire: 100 Kişi (Fakülte Mezunu),
– Hemşire: 12 Kişi (Sağlık Meslek Lisesi Mezunu),

ŞARTLAR

– 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesindeki genel şartları taşımak,
– Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan maaş almıyor olmak,
– Başvuracak adaylardan lisans mezunları için 2014 yılı KPSSP3, lise mezunları için ise KPSSP94 puan türlerinden en az 50 ve üzeri puan almak ilk aranan şartlardandır.

BAŞVURU

Müracaatlar ilanın yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) www.harran.edu.tr web adresinden temin edilecek başvuru formu (elektronik ortamda doldurulacak) ve aşağıda istenilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığı’na şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

İSTENEN BELGELER

– Nüfus cüzdanı,
– Diploma,
– KPSS sonuç belgesi istenmektedir.

 Alımlar ile ilgili olarak daha fazla bilgi almak isteyen adaylar kılavuzu inceleyebilir ve daha fazla bilgiye ulaşabilirler.

Kılavuza ulaşmak için buraya tıklayın.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.